İdeapad Gaming 3 + Steelseries Sensei Ten ile Excalibur G770 + bilgisayar takaslamak

• Konuyu başlatan paWel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 576
Ya açıkçası günün dersi aile ile bilgisayar alınmaz zamanında Lenovo alıcaktım 1.000 TL Gibi bir fark vardı aile mantığı o G770 al 1000 TL benzin alırız :D
Aile haklıdır (her konuda değil) tabi ama şöyle de bir şey var sahip olduğunuz laptop işinizi görüyorsa tamamdır. Konu ile alakalı olarak şunu diyebilirim kafa kafaya takas biraz riskli bir iş umarım fotoğrafları olan cihazı gönderir. Bence mantıklı hatta iyi bir fırsat.

Arkadaş iş bilgisayarı ile takas düşünüyor bilgin olsun. G770'e sıcak bakmayabilir.
Ya konuşulur olabilir
Aile haklıdır (her konuda değil) tabi ama şöyle de bir şey var sahip olduğunuz laptop işinizi görüyorsa tamamdır. Konu ile alakalı olarak şunu diyebilirim kafa kafaya takas biraz riskli bir iş umarım fotoğrafları olan cihazı gönderir. Bence mantıklı hatta iyi bir fırsat.
Param güvende ile alırım alıcak olursam.

Ya konuşulur olabilir.
Tabii konuşulabilir ama çok umutlu olmaman için söyledim. Zamanında bende böyle bir niyete girdim, elime para geçince iş bilgisayarı aldım. O dönemde oyun bilgisayarına, oyun bilgisayarı takası gelse değişmezdim muhtemelen.

Neden hocam? Sıcak bakmazdınız?
Çünkü oyun bilgisayarının ağırlığından ve kabalığından bıktım. Şu an laptop çantama ihtiyacım olan her şeyi koysam bile eski laptopum + şarj aleti ağırlığına ulaşmıyor. Ek olarak en azından bende bulunan modele göre daha dayanıklı ve daha az fan sesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı