IdeaPad Gaming 3 termal macun değişimi garantiyi bozar mı?

EmirhanG

Hectopat
10 aydır kullandığım IdeaPad Gaming 3 laptopum artık fazla ısınmaya başladı. Bende servise göndermek yerine kendim değiştirmek istiyorum. Daha önce servisle konuşup kendi değiştiren oldu mu? Garanti kapsamında çıkar mı cihaz? Bir de kullanacağım macun Thermal Grizzly hydronaut.

10 aydır kullandığım IdeaPad Gaming 3 laptopum artık fazla ısınmaya başladı. Bende servise göndermek yerine kendim değiştirmek istiyorum. Daha önce servisle konuşup kendi değiştiren oldu mu? Garanti kapsamında çıkar mı cihaz? Bir de kullanacağım macun Thermal Grizzly hydronaut.
Çıkmaz muhtemelen.

Ayni laptopa sahibim. Ben de termal macunu aldim yenilemek icin ama YouTube'dan izledigim bir videoda adam yetkili servisle konustugunu ve urunun garantiden cikacagini soylemis. O yuzden ben de macunla kaldim oylece. Siz emin olmak icin yetkili servisi arayabilirsiniz. Ben sorunu sogutuculu stant alarak cozdum. Macunluk bir durum yokmus. Benim de urunum 1 senelik şu an.

Bugünde whatsapp ve telefon hatları kapalı ulaşamıyorum. Bir yandan da erkenden değiştirmek istiyorum.

Macunu değiştirdim. Eski macun hem çoı fazlaydı hemde kurumuştu. Ama ilk 4-5 ay çok iyiydi. Şimdiki macunda ilk testlerde iyi ama ileride pump out olacak mı bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı