Laptopta Termal Macun Değişimi Garantiyi Bozar mı?

noktalıvirgül

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Asus Gaming laptop aldım. Isı değerleri özellikle işlemci tarafında 90 dereceleri görüyor oyun oynarken. Ben kendim termel macun değişimi yaparsam garanti dışına çıkar mı acaba? İnternette araştırdım net bir bilgi bulamadım. Ya da servise yollasam onlar değiştirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal macunu degistirmeyi birak kasayi actigin an garanti bozulur bu yüzden vida yerlerine korumali etiket koyuyorlar genelde. Yanlissam düzeltin ama MSI laptopun temizlemek icin icine acmak istedigimde ortadaki vidanin üzerinde bir etiket vardi bunu acarsaniz garanti kapsaminin disina cikarsiniz tarzi bir sey yaziyordu.

Dilerseniz resmini cekebilirim.
Benim laptopta etiket yok. Resim çekip yollayın bakalım nasılmış bu etiket. Bilgilenmiş oluruz sayenizde. [emoji2]

Benim laptopta etiket yok. Resim çekip yollayın bakalım nasılmış bu etiket. Bilgilenmiş oluruz sayenizde.
emoji2.png

Tüh telefonum yanimda yokmus ama warranty sticker diye aratirsaniz bulursunuz ben sizin icin sunu buldum...

P7102695.jpg

Gördügünüz gibi böyle bir sey garanti kapsami disindadir...
Daha fazla resim icin surayi tiklayin :)

Benim laptopta etiket yok. Resim çekip yollayın bakalım nasılmış bu etiket. Bilgilenmiş oluruz sayenizde.
emoji2.png

Tüh telefonum yanimda yokmus ama warranty sticker diye aratirsaniz bulursunuz ben sizin icin sunu buldum...

Eki Görüntüle 294491

Gördügünüz gibi böyle bir sey garanti kapsami disindadir...
Daha fazla resim icin surayi tiklayin :)
Eyvallah teşekkür ederim. Yok benim laptopta böyle bir etiket.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı