Ideapad i5-1135G7 laptop ile ne yapılır?

GMC Denali

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım maalesef tüm ısrarlarıma ve itirazlarıma rağmen bu fiyata bunu aldı:

Bu adam bununla ne yapabilir ki?

Oyun falan o hayalleri bir kenara atsın hocam parasına yazık olmuş bence slayt, kitap okuma, YouTube, film, dizi belki bir ihtimal Photoshop, kod yazma başlıca bunlar ne için aldığını sorabiliri miyim acaba hocam.

Oyun falan o hayalleri bir kenara atsın hocam parasına yazık olmuş bence slayt, kitap okuma, YouTube, film, dizi belki bir ihtimal Photoshop, kod yazma başlıca bunlar ne için aldığını sorabiliri miyim acaba hocam.
Maalesef ben de çözemedim. Kanka olsun kazık yiyelim bir şey olmaz zevk benim diyor. Benim 10 yıllık pc bile bundan daha güçlü.

Maalesef ben de çözemedim. Kanka olsun kazık yiyelim bir şey olmaz zevk benim diyor. Benim 10 yıllık PC bile bundan daha güçlü.

Benim i7 2670qm işlemciyle aralarında çok az bir fark var hocam tamamıyla kazık yemis bence hocam Celeron'lu bilgisayarlar bile sırf ince kozmetik iyi diye 5 6Kdan satisda bu zamanlarda 2. el laptop daha mantıklı geliyor bana temiz bir şey bulabilir misin orası tartışılır.

Arkadaşım maalesef tüm ısrarlarıma ve itirazlarıma rağmen bu fiyata bunu aldı:

Bu adam bununla ne yapabilir ki?
Bunu alacağına keşke Celeron, İ3 filan alsaydı. Verdiğiniz bağlantıdaki bilgisayarla günlük işler yapılır. Aynı işleri Celeron, İ3 de yapardı. Neyse, hayırlı olsun.

Benim i7 2670qm işlemciyle aralarında çok az bir fark var hocam tamamıyla kazık yemis bence hocam Celeron'lu bilgisayarlar bile sırf ince kozmetik iyi diye 5 6Kdan satisda bu zamanlarda 2. el laptop daha mantıklı geliyor bana temiz bir şey bulabilir misin orası tartışılır.
Hocam sizin işlemciniz 2. nesil iken bu laptop 11. nesil i5 işlemci içeriyor. Ben olsam o fiyata 1650 laptop alırım ama oyun oynanmayacaksa fena değil bence. Daha iyileri alınabilirdi.

Hocam sizin işlemciniz 2. nesil iken bu laptop 11. nesil i5 işlemci içeriyor. Ben olsam o fiyata 1650 laptop alırım ama oyun oynanmayacaksa fena değil bence. Daha iyileri alınabilirdi.

Hocam aralarinda yüzde 15 fark var ben bunun için mi 13000 TL daha ödüyorum :D

Bunu alacağına keşke Celeron, İ3 filan alsaydı. Verdiğiniz bağlantıdaki bilgisayarla günlük işler yapılır. Aynı işleri Celeron, İ3 de yapardı. Neyse, hayırlı olsun.
Maalesef bu hayırlı olamaz :D O kadar dedim 2. el al aynı paraya GTX 1650 var diye.

Hacım ben de öyle bir şey almayı düşünüyorum da, ne yapabilirim sendeki laptopla?

Yeni konular

Geri
Yukarı