IdeaPad L340-15IRH için RAM önerisi

redjulien

Centipat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad L340 15-IRH kullanıcısıyım RAM kapasitesini 16'ya yükseltmek istiyorum. Almışken iyisini alayım diyorum hangi marka önerirsiniz?

hocam ben şöyle bırakayım olur mu
1683403450379.png
1683403468288.png
1683403481129.png

İşlemcinin modeli önemli hocam, 9300H gibi mesela.
kingston fury alsam performans modunda çalıştırır mı bilendenal sitesine sorduğumda cl17 de caIıstırmaya devam eder dedi

Kingston Fury alsam performans modunda çalıştırır mı bilendenal sitesine sorduğumda CL17 de caııstırmaya devam eder dedi.

Son düzenleme:
Kingston Fury alsam performans modunda çalıştırır mı bilendenal sitesine sorduğumda CL17 de caIıstırmaya devam eder dedi

Kingston Fury alsam performans modunda çalıştırır mı bilendenal sitesine sorduğumda CL17 de caııstırmaya devam eder dedi.

Aynı değerlerde çalışması gerek, 2666 CL 15 olarak.

hocam günaydın, bilendenal sitesine sorduğumda önce entegre kart olduğu için standart ürün öneriyoruz dedi, sonra Kingston fury takarsaniz cl değeri yükselecek ve performans hızınız düşecek yazdı doğru mudur bunlar

hocam günaydın, bilendenal sitesine sorduğumda önce entegre kart olduğu için standart ürün öneriyoruz dedi, sonra Kingston fury takarsaniz cl değeri yükselecek ve performans hızınız düşecek yazdı doğru mudur bunlar

Hocam günaydın, bilendenal sitesine sorduğumda önce entegre kart olduğu için standart ürün öneriyoruz dedi, sonra Kingston Fury takarsaniz CL değeri yükselecek ve performans hızınız düşecek yazdı doğru mudur bunlar

Hocam günaydın, bilendenal sitesine sorduğumda önce entegre kart olduğu için standart ürün öneriyoruz dedi, sonra Kingston Fury takarsaniz CL değeri yükselecek ve performans hızınız düşecek yazdı doğru mudur bunlar

Lehimli RAM bulunsa evet ama senin modelinde lehimli RAM bulunmuyor şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı