Ideapat 320 AMD Radeon 530 The Crew 2 oyununda aktifleşmiyor

mehmet.cengiz16

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. oyunu Uplay üzerinden oynuyorum fakat harici olan Radeon 530 yerine dahili Intel ekran kartı aktifleşiyor. Bu sorun sadece The Crew 2'de başıma geldi. yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem.
Ideapat 320.
i5 8250U.
Radeon530.
8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    80,2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Windows arama çubuğuna grafik ayarları yazın, oradan klasik uygulama seçip göz at deyip oyunu bulup yüksek performans diyeceksin. AMD yeni arayüzünde kaldırıldı ve AMD 530 için şuan yeni sürücüyü kullanmamayı tavsiye ederim. Kullanırsan kullandığın ayarları düşürmek zorunda kalırsın.

Windows arama çubuğuna grafik ayarları yazın, oradan klasik uygulama seçip göz at deyip oyunu bulup yüksek performans diyeceksin. AMD yeni arayüzünde kaldırıldı ve AMD 530 için şuan yeni sürücüyü kullanmamayı tavsiye ederim. Kullanırsan kullandığın ayarları düşürmek zorunda kalırsın.
Gene olmadı dediğiniz gibi yaptım ama

Nasıl olmuyor? Benim başıma AMD cihazlarında gelmedi. Yeni sürümde dahili kullanıyordu bazı oyunlarda, yaptığım ayarla hariciyi kullandı. Bence bir yerde yanlış yaptın veya sürücüyü doğru kurmayı beceremedin. Eğer 19.9.2 sürücünde geçişli grafikler var, dediğim sürücüde de olmazsa problem olabilir cihazında.

Son düzenleme:
Nasıl olmuyor? Benim başıma AMD cihazlarında gelmedi. Yeni sürümde dahili kullanıyordu bazı oyunlarda, yaptığım ayarla hariciyi kullandı. Bence bir yerde yanlış yaptın veya sürücüyü doğru kurmayı beceremedin. Eğer 19.9.2 sürücünde geçişli grafikler var, dediğim sürücüde de olmazsa problem olabilir cihazında.
sürüm 20.1.4 benim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı