Idepad Gaming 3 15ACH6 vs GameGaraj Hunter 5T-144

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye

Hunter özellikleri:
1656672227088.png

Hangisi daha iyi bir seçim? Sizin bu fiyat aralığında önerdiğiniz başka laptop var mı?

Monster bakabilirsin ben pek Lenovo önericisi değilim yıllardır ASUS veya Monster öneriyorum peki ya bütçen ne kadar?

Monster bakabilirsin ben pek Lenovo önericisi değilim yıllardır ASUS veya Monster öneriyorum peki ya bütçen ne kadar?
14.000-15.500 arasi.

Önerdiğiniz laptopun kronik sorunları varmış. Öyle diyorlar.

Mosnter 2 sene önceki mosnter değil arkadaşlar şu zihniyetten çıkın artık evet 2 yıl önceki sürüömlerde kronik sorunlar vardı kabul ediyorum fakat darboğazları ve kronik ekran sıkıntısı ölü piksel fillan bunları artık çözdüklerini düşünüyorum.

Mosnter 2 sene önceki mosnter değil arkadaşlar şu zihniyetten çıkın artık evet 2 yıl önceki sürüömlerde kronik sorunlar vardı kabul ediyorum fakat darboğazları ve kronik ekran sıkıntısı ölü piksel fillan bunları artık çözdüklerini düşünüyorum.
Önerdiğin Clevo kasa. Ne önerdiğini biliyor musun acaba? Beni aldığım ay durduk yere bozulan ekran yüzünden 3 kere servise götüren ve yeni değişen ekranda bile ölü piksel çıkması sonucu servisle iyice yüz göz eden kasa. Sorsan 2 sene önceki Monster değil. Hadi ya?

Önerdiğin Clevo kasa. Ne önerdiğini biliyor musun acaba? Beni aldığım ay durduk yere bozulan ekran yüzünden 3 kere servise götüren ve yeni değişen ekranda bile ölü piksel çıkması sonucu servisle iyice yüz göz eden kasa. Sorsan 2 sene önceki Monster değil. Hadi ya?
Konuyu tarışmak için açmıyorum ama bu konuda gerçekten dile getiriyorum bende monster abra a5 v17.2 var kasa tipi aynı bende herhangi bir sorun yada sıkıntı oluşmadı ?

14.000-15.500 arasi.

Önerdiğiniz laptopun kronik sorunları varmış. Öyle diyorlar.

Bu fiyat aralığında düzgün Monster bulamazsın. Monster diyene bakma. Başka marka tercih et. Senin yerinde olsam hafıza da azıcık bol olsun diye attığın Ideapad'i alırdım.

Konuyu tarışmak için açmıyorum ama bu konuda gerçekten dile getiriyorum bende Monster Abra A5 v17.2 var kasa tipi aynı bende herhangi bir sorun ya da sıkıntı oluşmadı?

Aynı bilgisayarı kullanıyorum. V17.2. 1. "Kronik ekran sıkıntısı ölü piksel fillan bunları artık çözdüklerini düşünüyorum." demişsin fakat aşmamışlar demek ki. Bu kadar net konuşmayın.

Konuyu tarışmak için açmıyorum ama bu konuda gerçekten dile getiriyorum bende Monster Abra A5 v17.2 var kasa tipi aynı bende herhangi bir sorun ya da sıkıntı oluşmadı?

Average monster enjoyer.

Bu daha iyi. 👍

Geri
Yukarı