Idepad Gaming 3 15ACH6 vs GameGaraj Hunter 5T-144

Son attığım Lenovo'nun özellikleri sağlam ama. RAM desen var, depolama desen var, işlemci desen var, ekran kartı desen var...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 1650'li modeli buna çağrışım yapıp bakabilrsin.

Ben 1650'li modelini kullanıyorum gayet memnunum oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat RAM'i 8'den 16 yapmanı tavsiye ederim bayağı fark ediyor.

Lenovo veya MSI üst kasalarına bakabilirsin Stealth kasaların fanları genel olarak kötü o yüzden tavsiye etmem.

Son olarak Watt değerlerine bak MAX-Q ve MAX-P farkını bil.
Genel olarak 3060 ve üstü modeller içinde 90W veya 80W geliyorsa MAX-Q'dür ama 130W veya normal NVIDIA değerini baz alıyorsa (120 olabilir eksik bir bilgi) MAX-P oluyor.

Benim tavsiyem Lenovo olacak alacaksanız.

Edit: Arkadaşlar Lenovo ürün desteği ile gayet uzun bir süre konuştum ve adamları cidden sınadım çok eleyici sorular sordum mesela: 3050 Kaç Watt gibisinden ve hepsine doğru cevap verdiler. Monster tarafında Abra serisi halen kronik sorunlu ama Tulpar 24-25 MSI kasalar gerçekten ucuzsa alınır. Son olarak ASUS Strix serisine bulaşmayın bazı modeller 16x1 RAM ile geliyor kaliteli olsa bile yükseltme yapmayacak adama çift kanal lazım.

Lenovo veya MSI üst kasalarına bakabilirsin Stealth kasaların fanları genel olarak kötü o yüzden tavsiye etmem.

Son olarak Watt değerlerine bak MAX-Q ve MAX-P farkını bil.
Genel olarak 3060 ve üstü modeller içinde 90W veya 80W geliyorsa MAX-Q'dür ama 130W veya normal NVIDIA değerini baz alıyorsa (120 olabilir eksik bir bilgi) MAX-P oluyor.

Benim tavsiyem Lenovo olacak alacaksanız.

Edit: Arkadaşlar Lenovo ürün desteği ile gayet uzun bir süre konuştum ve adamları cidden sınadım çok eleyici sorular sordum mesela: 3050 Kaç Watt gibisinden ve hepsine doğru cevap verdiler. Monster tarafında Abra serisi halen kronik sorunlu ama Tulpar 24-25 MSI kasalar gerçekten ucuzsa alınır. Son olarak ASUS Strix serisine bulaşmayın bazı modeller 16x1 RAM ile geliyor kaliteli olsa bile yükseltme yapmayacak adama çift kanal lazım.
Hocam Lenovo'nun Idepad 3 3050 ekran kartlı modelinden mi bahsediyorsunuz?

@351633
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...r-82k100cutx-p-HBCV00001VJKZF?magaza=Nethouse

Yeni konular

Geri
Yukarı