Idepad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
9000

X_DreamSoldier

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yüksek Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun vs oynayacaksan alma. 256 GB SSD kapasitesini goz önünde bulundurarak alınabilir ayrıca Mac seversiniz alabilirsiniz ama Windows ve 16 GB RAM oyun için işlemci istiyosaniz kesinlikle Lenovo.
Oyun ile işim yok ayrı masaüstü sistemim var 9100F+1030'lu CS falan oynamak için. Depolama da çok sorun değil açıkçası. Mac mantıklı duruyor çünkü halihazırda bir SE 2020 kullanıyorum. Dosya aktarımı falan daha kolay.

@Dark Lord of the Sith @Akari

Son kez de sizlerin görüşünü almak isterim.Sizce parasına değer mi ? Isınma olacağını da düşünmüyorum.Bir de ekranın gecikme süresi fazla diye bir yorum okudum pek bilgili değilim o konuda önemli mi sizce ?
14ms olduğunu gördüm yabancı bir youtube kanalında.

@Dark Lord of the Sith @Akari

Son kez de sizlerin görüşünü almak isterim.Sizce parasına değer mi ? Isınma olacağını da düşünmüyorum.Bir de ekranın gecikme süresi fazla diye bir yorum okudum pek bilgili değilim o konuda önemli mi sizce ?
Ekranı pek iyi değil hocam, CW sorunu çıkma şansı var. 4800H modelini alanlar vardı forumda, ısınma konusunda hiç şikayet duymadım. İçinde 4800H olduğundan biraz ısınma şansı var, throttle yapacağını sanmıyorum ama. Yine de soğutucu almanızı öneririm, yardımcı olur. Başka bildiğim bir sorunu yok, güzel bir ürün. Öneririm.

Ekranı pek iyi değil hocam, CW sorunu çıkma şansı var. 4800H modelini alanlar vardı forumda, ısınma konusunda hiç şikayet duymadım. İçinde 4800H olduğundan biraz ısınma şansı var, throttle yapacağını sanmıyorum ama. Yine de soğutucu almanızı öneririm, yardımcı olur. Başka bildiğim bir sorunu yok, güzel bir ürün. Öneririm.
teşekkür ederim.

Geri
Yukarı