Idle Buddy virüsü nasıl kaldırılır?

Bu yöntem olacaktır diye düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler.

Önemli değil. Şu an tek hedefin onu yok etmek olsun.
Seni buralarda görmek isteriz. Sanırım video paylaştığın bir kanal falan var? Video kayıt programı görüyorum da.

Önemli değil. Şu an tek hedefin onu yok etmek olsun.
Seni buralarda görmek isteriz. Sanırım video paylaştığın bir kanal falan var? Video kayıt programı görüyorum da.

Evet kanalım var bir tane ama videoları telefondan yapıyorum, bilgisayardakini SS almak için kullanıyorum. Farklı bir konseptte video yapıyorum SS alarak.

Hocam mesajınızı kullanabilir miyim? Başka korsan ya da virüs konularında.

Merhaba, bende McAfee var. 300 lira para vererek aldım ama şu an beni crackli The Forest indirirken bu virüs girdi PC'ye ve silemiyorum. Ne yapacağım?

Merhaba, bende McAfee var. 300 lira para vererek aldım ama şu an beni crackli The Forest indirirken bu virüs girdi PC'ye slemiyorum. Ne yapacağım?
Aşağıdakileri uyguladınız mı?
Eğer uyguladı iseniz güvenli moda girerek elle siliniz fakat regedite bulaştı ise bu da bir sıkıntı açıkçası.

İdle buddy virüsünü kaldırmanın yolu yok hiç bir antivirüs silemez. Bilgisayarına format at, yada interneten hangi windows sürümünü kulanıyosan onu indir ama farklı sürümde olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…