Idle Master ban sebebi mi?

Steam'in söylediğine göre bu tarz programların kullanılması yasak ve kullanılması durumunda profilinize kısıtlama getirme hakları var, yaptırım uygulayabilirler. Ama şu ana kadar "Idle Master kullandığım için profilim kısıtlandı." diyen görmedim, duymadım.

Ban yedirtmiyor arkadaşlar, 70 Level çarda CS:GO dahil tüm oyunlarda yapmışlığım var VAC ban şehir efsanesi :)

Idle Master ban sebebi mi?

Hayır değil 2 yıldır kullanıyorum Steam kendiside net olarak ban sebebi demedi yiyenede denk gelmedim Idle Master'dan genelde riske atmamk için bazı oyunlarda 2-3 saat takılıp başarım kasıyorum.
Ban sebebi olabilir. Fakat doğru kullanıldığı sürece ban yemezsin. Kart düşürürken VAC koruması olan oyunlar oynama, Steam'i de görünmeze al.

Hocam bir an VAC sistemi olan oyunlarda deneme dediniz sandım.
Steam'in söylediğine göre bu tarz programların kullanılması yasak ve kullanılması durumunda profilinize kısıtlama getirme hakları var, yaptırım uygulayabilirler. Ama şu ana kadar "Idle Master kullandığım için profilim kısıtlandı." diyen görmedim, duymadım.

Bu tarz değil bunun bir etkisi yok başarım programı onlar.

Bilmediğin konu hakkında yorum yapmak yüzsüzlük değil mi :D?
Tamamen legaldir eğer legal olmasaydı Steam kart düşürme özelliğini kaldırırdı.

Steam hile legal olmadığı halde oyunları kaldırmıyor veya başarım hilesi yapmak yasak olduğu halde başarımları kaldırmıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı