Idle Master çalıştığı nereden anlaşılır?

Steam zaten 2 saat oynama süresinden sonra kart düşürmeni sağlıyor. Ancak Idle Master çalıştırmanızı önermem çünkü kendi kendine açık bıraksanız bile kart düşüyor zaten.

Kartlar 2 saatten sonra düşmeye başlıyor bende oyunu oynama sürem 2,9 saat olduktan sonra kartlar envanterime gelmeye başlamıştır.
2 saat oynadım sonra başlattım uygulamayı 30 saat oynanan oyunda bile düşürmedi daha.
Steam zaten 2 saat oynama süresinden sonra kart düşürmeni sağlıyor. Ancak Idle Master çalıştırmanızı önermem çünkü kendi kendine açık bıraksanız bile kart düşüyor zaten.
Hocam idle kendi yapıyor ya 3 oyunu birden işime geliyor.

Konunuzla alakası yok ama meraktan soruyorum, bu dediğiniz Idle Master, ban riski vs. taşıyor mu?
Konuları okudum sondan 3. konumda bana atılan video (atarım birazdan size) orda vac banlı oyunları kara listeye ekletti ban riskini 0 a indirdi gibi bir şeyler diyordu cs için yaptım onu. Ve risksiz diyorlar.

Konuları okudum sondan 3. konumda bana atılan video (atarım birazdan size) orda vac banlı oyunları kara listeye ekletti ban riskini 0 a indirdi gibi bir şeyler diyordu cs için yaptım onu. Ve risksiz diyorlar.
İllegal bir şeyse hiç uğraşmayayım. Öyle şık gözükür falan diye düşünmüştüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı