Idle Master daha hızlı çalışır mı?

Hocam ben bayağı bir süre harcıyorum fakar 5 10 TL zor kazanıyorum normal mi siz ne kadar kazanıyordunuz? Bodoslamada almıyorum oyunları, kart fiyatlarını araştırarak alıyorum siz nasıl yapıyordunuz?

Hocam benim de aynı. Daha dün yapmaya başladım bende 5-10 TL zor kazanıyorum kazandıklarımla da yeni oyun alıyorum. Dediğiniz gibi kart fiyatlarını araştırarak oyunları alıyorum. Bir de söylemeyi unuttum kartlar oyun süresi 2 saatten olduktan sonra çıkıyor yani 2 saatten sonra hızlı hızlı değiştirince kartlar hızlı düşüyor.

Hocam benim de aynı. Daha dün yapmaya başladım bende 5-10 TL zor kazanıyorum kazandıklarımla da yeni oyun alıyorum. Dediğiniz gibi kart fiyatlarını araştırarak oyunları alıyorum. Bir de söylemeyi unuttum kartlar oyun süresi 2 saatten olduktan sonra çıkıyor yani 2 saatten sonra hızlı hızlı değiştirince kartlar hızlı düşüyo
Hocam o zaman fast mod la ayrı ayrı fark etmiyor. Ben arkada dizi felan da izliyorum zaman geçsin diye 5 dk da bir oyunu değişmeyi unuturum.

Hocam o zaman fast mod la ayrı ayrı fark etmiyor. Ben arkada dizi felan da izliyorum zaman geçsin diye 5 dk da bir oyunu değişmeyi unuturum.
Hocam dediğim yöntemde 3-5 saniye bekleyip oyun değiştiriyorum .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda 4.35 ten sonra bahsediyor arkadaş.

Hocam dediğim yöntemde 3-5 saniye bekleyip oyun değiştiriyorum .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda 4.35 ten sonra bahsediyor arkadaş.
tamamdır hocam sağ olun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı