Steam Idle Master giriş yapılmıyor

Jossephh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sessionid ve LoginSecure kısmını dolduruyorum ancak steamparental/steamMachineAuth kısmına gelecek verileri bulamıyorum. SteamMachineAuth verisini nasıl bulabilirim? Çerezlerde yok.
Son kısmı boş bırakırsam şöyle bir hata alıyorum:

1716217509471.png

Çözüm
En alttaki kısmı boş bırak ilk olarak Bu siteye gir F12 basıp uygulama kısmına gir orada çerezlerde steamloginsecure kodun var onu Idle Master'daki steamloginsecure yerine gir sessionidye random bir şey yazsanda olur ben genelde ikisine de steamloginsecure kodunu yazıp geçiyorum sonra güncelleye bas bu kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoya bir göz atın.

Ek olarak ben şahsen Archi Steam Farmı tavsiye ederim, ikisinide kullanan biri olarak Archiden daha çok memnun kaldım. Rehberi burada mevcut.

En alttaki kısmı boş bırak ilk olarak Bu siteye gir F12 basıp uygulama kısmına gir orada çerezlerde steamloginsecure kodun var onu Idle Master'daki steamloginsecure yerine gir sessionidye random bir şey yazsanda olur ben genelde ikisine de steamloginsecure kodunu yazıp geçiyorum sonra güncelleye bas bu kadar.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoya bir göz atın.

Ek olarak ben şahsen Archi Steam Farmı tavsiye ederim, ikisinide kullanan biri olarak Archiden daha çok memnun kaldım. Rehberi burada mevcut.
Hocam bende çerezler arasında SteamMachineAuth gözükmüyor onu nasıl bulacağım ?

Sadece ikisini doldurunca olmuyor steamparental kısmını da doldurmamı istiyor.

Hocam bende çerezler arasında steammachineauth gözükmüyor onu nasıl bulacağım?

Sadece ikisini doldurunca olmuyor steamparental kısmını da doldurmamı istiyor.

Buradan yaparsan olmaz buradan yapman gerekiyor yine buradan yapıyorsan oturumundan çıkış yap tekrar gir site üzerinden tekrar dene steammachineauth girmene gerek yok şu an kullanıyorum Idle Master'i.

Geri
Yukarı