Idle Master güvenilir mi?

CS:GO gibi oyunlarda yiyorsun kardeşim

Yok öyle bir şey. Bu zamana kadar Idle Master kullanıp da VAC yasağı alan bir kullanıcı bile yok. Olmadı da.

Bilmediğim bir konuda da ısrar etmem. VAC sistemi tarafından yasaklama alabilmen için yazılımın oyuna enjekte edilip korumalı sunuculara girilmesi gerekiyor. Idle Master ise oyun dosyalarına müdahale eden bir yazılım değil.

En gazla VAC hatası alırsınız ve sunuculara girmenize izin vermez.

Yok öyle bir şey. Bu zamana kadar ıdle Master kullanıp da VAC yasağı alan bir kullanıcı bile yok. Olmadı da.

Bilmediğim bir konuda da ısrar etmem. VAC sistemi tarafından yasaklama alabilmen için yazılımın oyuna enjekte edilip korumalı sunuculara girilmesi gerekiyor. Idle Master ise oyun dosyalarına müdahale eden bir yazılım değil.

Ben yiyen arkadaşlar gördüm, bilmediğim bir konu hakkında da ısrar etmiyorum, atarlanmanızın sebebi nedir acaba?

Idle Master VAC yasağına sebep olmaz. Bu kadar basit. Program çalışırken en fazla VAC hatası verir.

Yasaklama veriyor diye ısrar ederseniz sizi Steam forumlarında resmi cevaplara yönlendireceğim. Bilip bilmediğinizi o zaman öğrenmiş oluruz.

Idle Master çalışırken ban yendiğini bilmiyordum, arkada çalışırken oyun oynamaya devam ettim ve ban yemedim :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı