Idle Master güvenli midir?

Patkavak

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Steam'de sadece CS:GO oynuyorum düşen itemlerle oyun falan alıyorum ama genelde oynamıyorum Idle Master diye bir uygulama varmış ama kullananlar 2020 2021 civarında kullanmış. Bende kart aktif olan oyunları o şekilde değerlendireyim diyorum. Hala aktif şekilde kullanan var mı herhangi bir ban konusu söz konusu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Steam'de sadece CS:GO oynuyorum düşen itemlerle oyun falan alıyorum ama genelde oynamıyorum Idle Master diye bir uygulama varmış ama kullananlar 2020 2021 civarında kullanmış. Bende kart aktif olan oyunları o şekilde değerlendireyim diyorum. Hala aktif şekilde kullanan var mı herhangi bir ban konusu söz konusu mu?
Güvenilir. Ben kullanıyorum. Arada lazım oluyor. Herhangi bir ban sorunu yok. Linux üzerinden oyun çalıştırılıyor ve sizin yerinize afk bırakılıyor. Oyuna girince, herhangi bir ilerleme söz konusu değil. Steam bunu banlamıyor çünkü, siz de bu oyunu indirirseniz açık bırakıp gideceksiniz ve buna da bir şey diyemez. Burada bu sistem sizin yerinize oynuyor.

Geri
Yukarı