Idle Master hala kâr ettirir mi?

Steam dolara geçti biliyorsunuz. Bu Idle Master olayını yeni öğrendim sizce hala kar ettirir mi oyun alayım mı?
Hala çalışıyor mu ki? 1 ay önce tekrar denemiştim ama çalışmamıştı.

Steam dolara geçti biliyorsunuz. Bu Idle Master olayını yeni öğrendim sizce hala kar ettirir mi oyun alayım mı?

O devir dolara geçmeden önce genel anlamda bitmişti zamlarla. Dolar ise son darbeyi vurdu. Elinizdeki oyunların kartlarını düşürün yeter yeni oyun almayı önermem. Bizde oyunlar bir nebze ucuz diye kart biriktirerek oyun alabiliyorduk ama artık ucuz değil.

Eskiden steam oyunları ucuza tl olarak sattığından ve biz kartları steam pazarında direk dolar olaraktan güncel kurdan sattığımızdan az bi kâr ettiriyordu ama şuan oyun fiyatları satacağınız kartlardan kat ve kat fazla o yüzden yeni oyun almaya değmez ama steam hesabınızın rozetler kısmına girerseniz kart düşürmediğiniz oyunların kartlarını tamamlayarak 3-5 dolar kazanabilirsiniz belki

Dolara geçmeden önce karlıydı. Şu an herhangi bir geliri yok. Uğraşmanıza değmez.

Teşekkürler bana da mantıklı gelmemişti.

Eskiden Steam oyunları ucuza TL olarak sattığından ve biz kartları Steam pazarında direk dolar olarakdan güncel kurdan sattığımızdan az bir kâr ettiriyordu ama şu an oyun fiyatları satacağınız kartlardan kat ve kat fazla o yüzden yeni oyun almaya değmez ama Steam hesabınızın rozetler kısmına girerseniz kart düşürmediğiniz oyunların kartlarını tamamlayarak 3-5 dolar kazanabilirsiniz belki.

Hocam sizi dinlemeyip barro adında bir oyun aldım 2 saat olmadan oyun parasını çıkartıp üstüne iade ettim. 10TL karım var pek bir şey değil ama merak eden olursa diye yazayım dedim belki daha fazla oyun alınarak kar arttırılabilir.

Son düzenleme:
Teşekkürler bana da mantıklı gelmemişti.

Hocam sizi dinlemeyip barro adında bir oyun aldım 2 saat olmadan oyun parasını çıkartıp üstüne iade ettim. 10TL karım var pek bir şey değil ama merak eden olursa diye yazayım dedim belki daha fazla oyun alınarak kar arttırılabilir.
Ama hocam 10 tl için bence hem uğraştığınıza değmez hemde yanlış anlamayın ama etik bir şey değil, bunu 1 ya da 2 oyuna yaparsınız ama ardından steam iade taleplerinizi kabul etmemeye başkar ve hesabınız sıkıntıya girer altı üstü 10 lira için kendinizi yormayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı