Idle Master hesap açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Moltreach

Hectopat
Hesap açma kısmına geldiğimde bu ekran geliyor yüklenmiyor nasıl çözülür?

Dosya Ekleri

• wf.png
    wf.png
    45,6 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, gördüğüm kadarıyla sende benim gibi Windows 7 sürümlerinden birini kullanıyorsun, bazı uygulamaların internete bağlandığında bu şekilde görünmesinin sebebi Windows 7'de WebView2 olmamasından kaynaklı. İhtiyacımız olan tek şey WebView2 Runtime.

WebView2 - Microsoft Edge Developer adresine girin.
1656347797838.png

64 bit işletim sisteminiz varsa x64'e tıklayarak indirip kurulumu yapın, 32 bit ise x86 indirip kurulumu yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Uygulama sorunsuz bir şekilde açılacaktır. İyi forumlar.

Merhaba, gördüğüm kadarıyla sende benim gibi Windows 7 sürümlerinden birini kullanıyorsun, bazı uygulamaların internete bağlandığında bu şekilde görünmesinin sebebi Windows 7'de WebView2 olmamasından kaynaklı. İhtiyacımız olan tek şey WebView2 runtime.

Eki Görüntüle 1433643
64 Bit işletim sisteminiz varsa X64'e tıklayarak indirip kurulumu yapın, 32 Bit ise X86 indirip kurulumu yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Uygulama sorunsuz bir şekilde açılacaktır. İyi sosyaller.

Yarın deneyeceğim teşekkürler.

Hocam site düzgün bir şekilde yüklenmese de Steam giriş bilgilerinizi yazıp giriş yapmayı deneyebilir misiniz?

Giriş yap kısmına tıkladığımda hiçbir şey olmuyor.

Merhaba, gördüğüm kadarıyla sende benim gibi Windows 7 sürümlerinden birini kullanıyorsun, bazı uygulamaların internete bağlandığında bu şekilde görünmesinin sebebi Windows 7'de WebView2 olmamasından kaynaklı. İhtiyacımız olan tek şey WebView2 Runtime.

Eki Görüntüle 1433643
64 bit işletim sisteminiz varsa x64'e tıklayarak indirip kurulumu yapın, 32 bit ise x86 indirip kurulumu yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Uygulama sorunsuz bir şekilde açılacaktır. İyi forumlar.
dediğinizi yaptım lakin aynı sorun hala devam ediyor ne yapmalıyım

Çözümünü buldum o ekran çıkmadan direk bağlanmanızı sağlıyor forumda gördüm bu çözümü SS olarak atayım yine de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220629-015327_Chrome.jpg
    Screenshot_20220629-015327_Chrome.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı