Idle Master için oyun tavsiyeleri

Kartları olan bir oyunun mağaza sayfasına gir ve sağ alttaki "Steam Koleksiyon Kartları" yazısına tıkla, sıralamadan en düşük fiyat ve sınırı 20TL yap, kategorilerden de oyunu seç DLC'ler çıkmasın. Tarayıcıdan yaparsan daha kolay olur eğer yoksa Steam Inventory Helper ve indirim oranı(bazen çok önemi olmayabiliyor) ve incelemesi yüksek olan oyunları tikleyip sepete ekle. Genellikle bu şekilde aldığım oyunlardan güzel kartlar düşürdüm.

Kartları olan bir oyunun mağaza sayfasına gir ve sağ alttaki "Steam koleksiyon kartları" yazısına tıkla, sıralamadan en düşük fiyat ve sınırı 20TL yap, kategorilerden de oyunu seç DLC'ler çıkmasın. Tarayıcıdan yaparsan daha kolay olur eğer yoksa Steam Inventory Helper ve indirim oranı(bazen çok önemi olmayabiliyor) ve incelemesi yüksek olan oyunları tikleyip sepete ekle. Genellikle bu şekilde aldığım oyunlardan güzel kartlar düşürdüm.

20 TL altı oyunlarının zarar ettirme durumu var mı acaba?

Zup oyunlarını alabilirsiniz.

Zup oyunlarının hepsini alsam zarar etme durumu olur mu?

20 TL altı oyunlarının zarar ettirme durumu var mı acaba?

Zup oyunlarının hepsini alsam zarar etme durumu olur mu?
20TL altına ayarlattırıyorum çünkü eğer ayarlamazsanız ücretsiz oyunlar da gözüküyor. Maksimum 1.10TL'lik oyunları alın. Zup oyunlarına zam geldi, almayın zarar edersiniz.

Evet biraz zamlandı alsam mı almasam mı diye düşünüyorum önceden indirim ile 1.50 gibi bir fiyata alınıyordu.

Ben zarar etmedim biraz fiyatının yükselmesini bekleyin eşyaların o zaman kar edersiniz.

Şu anda pahalı gibi kar ettirir mi ki kesin.

20TL altına ayarlattırıyorum çünkü eğer ayarlamazsanız ücretsiz oyunlar da gözüküyor. Maksimum 1.10TL'lik oyunları alın. Zup oyunlarına zam geldi, almayın zarar edersiniz.

Peki oyun yorumlarını dikkate almalı mıyım neticede oyunlar 1-1.5 TL gibi olacak ve Idle Master ile düşüreceğim

Geri
Yukarı