Çözüm Steam Idle Master için sessionid ve steamLoginSecure kodlarını bulma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bondrewd

Hectopat
Bildiğiniz üzere eski yöntem, site çerezleri bölümünü kullanarak bilgileri bulma, artık çalışmıyor. İşte güncel olarak Idle Master'a giriş yapmak için gerekli olan bilgileri edinme yöntemi.

Steam'e bir tarayıcı üzerinden giriş yapıyoruz.
(Tarayıcı olarak Google Chrome kullanacağım.)
F12'ye basarak geliştirici düzenleyicisini açıyoruz.

2.png

Açtığımızda bizi böyle bir ekran karşılayacak buradan "application" sekmesine giriyoruz.

3.png

Burada soldaki başlıklardan Storage>Cookies'den steamLoginSecure ve sessionid kodlarını çift tıklayarak kopyalayabilirsiniz.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere eski yöntem, site çerezleri bölümünü kullanarak bilgileri bulma, artık çalışmıyor. İşte güncel olarak Idle Master'a giriş yapmak için gerekli olan bilgileri edinme yöntemi.

Steam'e bir tarayıcı üzerinden giriş yapıyoruz.
(Tarayıcı olarak Google Chrome kullanacağım.)
F12'ye basarak geliştirici düzenleyicisini açıyoruz.

Eki Görüntüle 1767705
Açtığımızda bizi böyle bir ekran karşılayacak buradan "application" sekmesine giriyoruz.

Eki Görüntüle 1767725
Burada soldaki başlıklardan Storage>Cookies'den steamLoginSecure ve sessionid kodlarını çift tıklayarak kopyalayabilirsiniz.

İyi sosyall
Çok güzel bir yazı olmuş. Çok işime yarayacak ama sessionid eski usülle kopyaladığım kadar uzunluktayken loginsecure bayaaa uzun. bir kaç kere farklı şekillerle denedim hiç birisinde giriş yapamadım.

Çok güzel bir yazı olmuş. Çok işime yarayacak ama sessionid eski usülle kopyaladığım kadar uzunluktayken loginsecure bayaaa uzun. bir kaç kere farklı şekillerle denedim hiç birisinde giriş yapamadım.
Çift tıklayarak bütün hepsinin seçilmesini sağlayın ve sonra CTRL+C yapın. Bu şekilde kolayca kopyalayabilirsiniz.

Geri
Yukarı