Idle Master ile nasıl kar edilir?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Steam'de 150TL kadar param var. Kart yöntemiyle bu parayı biraz daha arttırıp oyun almak istiyorum.

Bazı insanlar 70 kuruş altında ki oyunları al diyor. Bazıları ise 1TL altındakileri al diyor. Bazıları ise seçili bazı oyunlar var. Onlardan almalısın diyor.

Ne yalan söyleyeyim biraz kafam karıştı. Bu konu da ne tavsiye verirsiniz? Her oyunu tek tek araştırmak zor olmaz mı?

Bir ara ben de koleksiyon kartı veren oyunları didik didik kontrol edip hepsinin pazardaki fiyatına bakıyordum. Genel olarak 0.59 - 1.20 TL arası olan oyunları tercih ediyordum ben.

Bir kere de 3.60 TL'lik bir oyun alayım dedim, kartlarına baktım, en düşük kart 1.40 TL falandı. Yani oyunu bedavaya getirip üstüne para da kazanabilirdiniz bu oyundan ki bende öyle de oldu. Bahsettiğim oyun da Neon Drive. Bu tarz neon oyunlarından kazanç sağlayabilirsiniz.

Siz de tüm oyunları tek tek kontrol etmelisiniz.

Fiyatların çok önemi yok 4-5 TL'lik oyunlar bile kar ettirebiliyor, sadece kendi parasını çıkartsa bile almanı öneririm ufaktan puan kasarsın. Mağaza ve pazar olmak üzere 2 sekme aç kontrol ederek al.

Fiyatların çok önemi yok 4-5 TL'lik oyunlar bile kar ettirebiliyor, sadece kendi parasını çıkartsa bile almanı öneririm ufaktan puan kasarsın. Mağaza ve pazar olmak üzere 2 sekme aç kontrol ederek al.

Hocam öyle de kart piyasası çok garip ya. Hızlı değişiklik gösteriyor. 50 kuruşken koyduğum kart 16 kuruşa düşüyor. Sürekli fiyatları düşürenler var.

Hocam öyle de kart piyasası çok garip ya. Hızlı değişiklik gösteriyor. 50 kuruşken koyduğum kart 16 kuruşa düşüyor. Sürekli fiyatları düşürenler var.
Alış fiyatı ile satış fiyatları birbirini kovalasın, aralarında uçuk farklar olmasın.

Kâr ettiren
1.PNG

Zarar ettiren
2.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı