Idle Master izinsiz işlem yapmış

GKarahan

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
Idle Master kullandım ve sonuç: Hesabımdam $4.00 işlem yapıldı.
Çok net ve rahatça söylüyorum: Idle Master dolandırıcılık sistemidir!
Aylardır, yıllardır hiçbir yere hiçbir şey girmemişken yaklaşık 1 hafta önce Idle Master kullandım ve +600 kart düşürdüm. Bugünse karşılaştığım sonuç.
1714333186726.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Idle Master kullandım ve sonuç: Hesabımdam $4.00 işlem yapıldı.
Çok net ve rahatça söylüyorum: Idle Master dolandırıcılık sistemidir!
Aylardır, yıllardır hiçbir yere hiçbir şey girmemişken yaklaşık 1 hafta önce Idle Master kullandım ve +600 kart düşürdüm. Bugünse karşılaştığım sonuç.
Eki Görüntüle 2181301

10 küsur hesabımda Idle Master kullandım hiç sorun yaşamadım umarım yaşamamda hesapta 60 dolar var :D

Son düzenleme:
Hiçbir eklenti, 3. parti oturum açma dahi hiçbir yere yapmadım. Tüm çerezleri vs. tek tek kontrol ettim. Mümkün olabileceği hiçbir durum yok. 1,5 aydır Night Crows oynuyorum zaten, internetle vs hiçbir alakam yok çok uzun süredir. Idle Master harici, key girdiğim hiç ama hiçbir yer yok, şüphe duyduğum hiçbir şey yok.

Hiçbir eklenti, 3. parti oturum açma dahi hiçbir yere yapmadım. Tüm çerezleri vs. tek tek kontrol ettim. Mümkün olabileceği hiçbir durum yok. 1,5 aydır Night Crows oynuyorum zaten, internetle vs hiçbir alakam yok çok uzun süredir. Idle Master harici, key girdiğim hiç ama hiçbir yer yok, şüphe duyduğum hiçbir şey yok.

Steam Guard falan her şey açıktır diye tahmin ediyorum?

Ek olara bu tarz hesabınızdan bakiye çalınması olaylarında "Steam API" özelliğiniz açık ise yaşanıyor. Bunu kapatmalısınız.

Steam Guard falan her şey açıktır diye tahmin ediyorum?

Ek olara bu tarz hesabınızdan bakiye çalınması olaylarında "Steam API" özelliğiniz açık ise yaşanıyor. Bunu kapatmalısınız.

Steam Guard muard her şey açıktı. Hesap güvenliği A'dan Z'ye kapsamlıydı. Steam API nasıl kapatacağım, yönerge iletir misin?

Burada daha önce API yaratmışsanız gözükür onu silin. Eğer yaratmamışsanız büyük ihtimal Idle Master kaynaklı olabilir.

Eki Görüntüle 2181481
Yok ya hakikaten Idle Master, başka bir mantıklı açıklama bulamıyorum. Geçmişten, Steam'deki satın alım detayları vs. her şeyi kontrol ettim. Saat 21:33'de bu olay oldu, uyuyordum uyandım 22:20'de maillerimi kontrol ediyordum ve bu maili gördüm. Gerçekten başka bi açıklama göremiyorum. API'de hiç oluşturulmamış şimdiye kadar.

1714353261766.png

Yok ya hakikaten Idle Master, başka bir mantıklı açıklama bulamıyorum. Geçmişten, Steam'deki satın alım detayları vs. her şeyi kontrol ettim. Saat 21:33'te bu olay oldu, uyuyordum uyandım 22:20'de maillerimi kontrol ediyordum ve bu maili gördüm. Gerçekten başka bir açıklama göremiyorum. API'de hiç oluşturulmamış şimdiye kadar.

Eki Görüntüle 2181482

Bir diğer ihtimal Idle Master'ı indirdiğiniz yanlış bir link olabilir. Hala Idle Master'ın böyle bir şey yapacağına inancım yok :D

Cidden 10'dan fazla hesapta kullandım. Hiç sorun olmamıştı şaşırdım.

Bir diğer ihtimal Idle Master'ı indirdiğiniz yanlış bir link olabilir. Hala Idle Master'ın böyle bir şey yapacağına inancım yok :D

Cidden 10'dan fazla hesapta kullandım. Hiç sorun olmamıştı şaşırdım.

Kullandığım link şuydu;

Geri
Yukarı