Idle Master kart düşmüyor

4,5 saat çalıştırdım hepsini, hiç kart düşmedi. Fast modede çalıştırıyorum.
4,5 saat fazla ama eğer olmuyorsa idle master ve Steam kapatıp açmayı ayrı ayrı veya birlikte deneyin sistemi yeniden başlatın bir şekilde düşüyor devam ediyor sonrasında.

4,5 saat fazla ama eğer olmuyorsa idle master ve Steam kapatıp açmayı ayrı ayrı veya birlikte deneyin sistemi yeniden başlatın bir şekilde düşüyor devam ediyor sonrasında.
hocam hepsini denedim.

hangi modu öneriyorsunuz?

Ben fast mode ile yapıyorum bakıyorum bir süre düşmezse aç -kapa filan yapıyorum düşüyor. Idle Master sürümü eskiyse onu yenileyip yapmayı deneyin belki faydası olur.
hocam sanırım çözdüm. Ben korkudan yeni hesap açıp yapıyordum, oradan da kart düşmüyormuş sanırsam. Yeni csgo aldım, çok pahalı olduğu için oluştu bu korku. Kara listeye eklesem, hiçbir şekilde ban yemem değil mi?

hocam sanırım çözdüm. Ben korkudan yeni hesap açıp yapıyordum, oradan da kart düşmüyormuş sanırsam. Yeni csgo aldım, çok pahalı olduğu için oluştu bu korku. Kara listeye eklesem, hiçbir şekilde ban yemem değil mi?
Geçen hiçbir oyun İdle Master çalıştırırken ban sebebi değildir diye bir konuda onaylamışlardı. Ben de kara listeye ekliyordum önceden fakat şimdi sallamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı