Idle Master kart düşmüyor

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Idle Master 2-3 oyunda denedim çalıştı 5 kart vesaire düşürdüm dün 2-3 saat AFK bıraktım hiç düşmemiş çözümü bilen var mı?

Idle Master 2-3 oyunda denedim çalıştı 5 kart vesaire düşürdüm dün 2-3 saat AFK bıraktım hiç düşmemiş çözümü bilen var mı?
Bazen uzun sürebiliyor bir kaç saat daha bekleyin eğer olmazsa telefondaki idle daddy uygulamasını kullanabilirsiniz oda iyidir.

2-3 saatin ardından başlıyor. Bazen bir anda geliyor tüm oyunların kartları 3-4 saat ardından.

Sürekli program ile kart düşeriyorsanız düşme süreleri artıyor. Örneğin ben sürekli kullandığım için oyunları 4-5 saat çalıştırdıktan sonra düşüyor.

Hocam size kart düşürmek için ideal oyunları diyim belki yardımcı olurum. H*ntai Girl oyunları. Ben bu oyunlar sayesinde yaklaşık 15TL kazandım.

Hocam size kart düşürmek için ideal oyunları diyim belki yardımcı olurum. H*ntai Girl oyunları. Ben bu oyunlar sayesinde yaklaşık 15TL kazandım.
Teşekkürler hocam parada olur da ben asıl koleksiyonu tamamlamak için açtım konuyu :D. Oynarken düştü idle master ile düşmedi :D.

4 saat sonra durduup tekrar çalıştırırsanız, kart düşüyor. Bazen takılıyor düşürmüyor. 15 dakika da kendi çıkıp giriyor bazen kendiniz yaparsanız kart düştüğünü görebilirsiniz.

4 saat sonra durdurup tekrar çalıştırırsanız, kart düşüyor. Bazen takılıyor düşürmüyor. 15 dakika da kendi çıkıp giriyor bazen kendiniz yaparsanız kart düştüğünü görebilirsiniz.
Durdurup başlatma olayını yapınca kart daha hızlı düşüyor. Yine ortalama 2 saati geçiyor ama uğraştıran oyunlar için iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı