Idle Master kullanırken arkada oyun oynanır mı?

berkayvaroll

Hectopat
Daha fazla  
Idle Master kullanırken arkada oyun oynanır mı? Giriş yaparken sessionid, steamloginsecure, steamparental/steamamchineauth bilgilerine çerezlerden ulaştım ama hangi bilgi hangisinin anlamadım. İçerik bölümünün altındakini mi yazacağız?

Idle Master kullanırken arkada oyun oynanır mı? Giriş yaparken sessionid, steamloginsecure, steamparental/steamamchineauth bilgilerine çerezlerden ulaştım ama hangi bilgi hangisinin anlamadım. İçerik bölümünün altındakini mi yazacağız?
oynanır bir sorun yaşamasınız

sesion id içinse bu videoyu izleyebilirsiniz

Hocam ben oynamanızı çok önermem. Yani ne olacağı belli olmaz.
yok kank bişi olmuyor iddle master olmadı bende hocam. İddle dady kullanıyorum giriş yapıp çıkınca kart düşüyor şuan 20 tane falan düştü herhalde geceden beri

oynanır bir sorun yaşamasınız

sesion id içinse bu videoyu izleyebilirsiniz
Tekrar deneyeceğim bakalım ama olacağını sanmıyorum hocam. Bende geçersiz veri bilmem ne diyor o yüzden iddle dady kullanıyorum. edit: olmadı

Geri
Yukarı