Idle Master ne zaman kullanılmalı?

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar Idle Master ne zaman kullanılmalı? Steam açıkken mi Steam kapalıyken mi?
(Steamı çevrimdışı modda mı başlatmalıyım?)

Arkadaşlar Idle Master ne zaman kullanılmalı? Steam açıkken mi Steam kapalıyken mi?
(Steam'ı çevrimdışı modda mı başlatmalıyım?)

Freehourboost kullanın bilgisayar kapalıyken bile işe yarıyor 100 saatlik ücretsiz sürümü var ben 1 dolara üyelik almıştım dolar 5 TL iken öneririm. Çok iyi. FreeHourBoost.com - Start Boosting Your Steam Hours Today
1638284057620.png
1638284076226.png

Bu bahsettiğiniz şey saat kasmaya yarıyor yanıtlardan anladığım kadarıyla. Steam'de saatin kaydolması için Steam açık ve çevrimiçi olmalı. Çevrimdışı modda saat kaydolmaz. Arkadaşlar ve sohbet'in çevrimiçi veya çevrimdışı olması fark etmez, Steam çevrimiçi ve internete bağlı olsun yeterlidir diye düşünüyorum.

Bu bahsettiğiniz şey saat kasmaya yarıyor yanıtlardan anladığım kadarıyla. Steam'de saatin kaydolması için Steam açık ve çevrimiçi olmalı. Çevrimdışı modda saat kaydolmaz. Arkadaşlar ve sohbet'in çevrimiçi veya çevrimdışı olması fark etmez, Steam çevrimiçi ve internete bağlı olsun yeterlidir diye düşünüyorum.
Hayır kart düşürmek için.Sorun olur mu çevrimiçi modda?

Steam'i çevrimdışı başlatırsanız çalışmaz zaten diye düşünüyorum.

İstediğin gibi kullanabilirsin ben kafama göre kullanıyorum. 3-4 senedir de kullanıyorum. Muadillerini çok daha önceden de kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı