İdle Master sadece istenilen oyunları çalıştırma

Salih_Emre

Hectopat
Makaleler
3
İdle Master'i çalıştırdığımda kart hakkım kalan tüm oyunları çalıştırıyor ama ben sadece ZUP oyunlarını çalıştırmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Herhangi bir tarayıcıdan kart düşürmemesini istediğiniz oyunların mağaza sayfasına gidin.
Sayfa linkinde "app/xxxxx" tarzında o oyuna ait bir sayı olacak bu sayıyı idle Master ayarlarından engelleyebilirsiniz.

İdle Master'i çalıştırdığımda kart hakkım kalan tüm oyunları çalıştırıyor ama ben sadece ZUP oyunlarını çalıştırmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Idle Master en son kaldırıldı diye biliyorum güncelleme gelmediği için. Telefonuna Idle Daddy indir. Tüm oyunları 2 saat oynadıktan sonra sırasıyla kart düşürmeye başlar.

Teşşekkürler.
Kara listeye aldığım oyunları tekrar normale alabiliyor muyum?
Idle Master en son kaldırıldı diye biliyorum güncelleme gelmediği için. Telefonuna ıdle daddy indir. Tüm oyunları 2 saat oynadıktan sonra sırasıyla kart düşürmeye başlar.

Dünden beri kullanıyorum sorun olmadı ve kartta düşürüyor.

Idle Master en son kaldırıldı diye biliyorum güncelleme gelmediği için. Telefonuna Idle Daddy indir. Tüm oyunları 2 saat oynadıktan sonra sırasıyla kart düşürmeye başlar.
Hocam mobilde mevcut demi bu uygulama ? Yanlış mı anladım acaba.. Eğer öyleyse güvenilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı