Idle Master uzun süre ardından kart düşürüyor

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Idle Master ilk kullandığım zaman bütün oyunları 2 saatten aşağı sürede kartları düşürüyordu. Bazılarını açar açmaz düşürüyordu, şimdi 3-4 saatten aşağı düşmüyor. Bu tesadüf mü yok ben mi bir şey yanlış yapıyorum? İlk kullandığım zamandan kastım eski bir tarih değil, 1 ay bile olmadı kullanmaya başlayalı, 1.10 sürümüydü yine. Normali zaten 2 saatten sonra düşmesi sanırım ama ilk zamanlar 50 oyunda falan 2 saate olmadan hepsinde düşmüştü.

Idle Master ilk kullandığım zaman bütün oyunları 2 saatten aşağı sürede kartları düşürüyordu. Bazılarını açar açmaz düşürüyordu, şimdi 3-4 saatten aşağı düşmüyor. Bu tesadüf mü yok ben mi bir şey yanlış yapıyorum? İlk kullandığım zamandan kastım eski bir tarih değil, 1 ay bile olmadı kullanmaya başlayalı, 1.10 sürü müydü yine. Normali zaten 2 saatten sonra düşmesi sanırım ama ilk zamanlar 50 oyunda falan 2 saate olmadan hepsinde düşmüştü.

İlk yaptığınız dönemlerde bug vardı anlattığınıza göre normalinde 2+ saati geçmesi gerek kart düşmesi için.

2 saatten önce kart düşmez. 2 saaten önce düşse oyunuda iade et bari.

Ettim hocam bayağı bir oyun.

İlk yaptığınız dönemlerde bug vardı anlattığınıza göre normalinde 2+ saati geçmesi gerek kart düşmesi için.

Ben ekstra bir şey yapmadım ama hatırlıyorum yani yarım saatte bile kartların hepsini düşürdüğüm oyunlar vardı. Çok fazla bu şekilde kart düşürdüğüm için Steam tarafından bir şey yapılmış olabilir mi acaba?

Oynama süreleri kaç saat? 2-3 saat oynanma süresi olmayan oyundan kart düşmez. Madem düşürdün kartları iade et bari. Hem oyun parasını geri al.

Yok hocam düştü kartların hepsi oyunları iade ettim kartları da sattım. Kartlar için oyuna sahip olmak gerekmediği için kartlar gitmedi.

Ettim hocam bayağı bir oyun.

Ben ekstra bir şey yapmadım ama hatırlıyorum yani yarım saatte bile kartların hepsini düşürdüğüm oyunlar vardı. Çok fazla bu şekilde kart düşürdüğüm için Steam tarafından bir şey yapılmış olabilir mi acaba?

Bug vardı o dönem dediğim gibi bende yapmıştım dediğinizi normalde 2+ saatte düşer.

Geri
Yukarı