Çözüldü Idle Master VAC korumalı oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xRealdyHD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Idle Master'da kart kasıyorum ama kart kasarken dalgınlığıma geldi CS'ye oyna dedim. güncellemeden dolayı girmedi ya da girdi tam anlamadım. sıkıntı çıkar mı? örnek: CS arkadayken Idle Master çalışması. Sen bu konuları iyi biliyorsun, sen yanıtlarsan sevinirim ,@reptile. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir yazılımın VAC yasaklanmasına sebep olması için önce oyun dosyalarına müdahale etmesi gerekir. Bununla da kalmayıp VAC korumalı sunuculara anlık olarak bağlanmanız gerekmekte.

Idle Master'i oyuna enjekte ediyor muyuz? Hayır. Kullanırken VAC korumalı sunuculara bağlanıyor muyuz? Hayır.

O zaman VAC yasaklanması alma ihtimaliniz yok. Bu dediğim bütün yazılımlar için geçerli. Eğer içiniz rahat edecekse VAC korumalı oyunları kara listeye alabilirsiniz, fakat gerek yok.

CS arkadayken Idle Master çalışması.

Böyle bir durumda Idle Master ve Idle Daddy en fazla VAC hatasına sebep olur. Cheat Engine de aynı şekilde. Eğer Cheat Engine oyuna enjekte edilmemiş, fakat arkada açık unutmuşsanız VAC hatası almanız muhtemel.
Bir yazılımın VAC yasaklanmasına sebep olması için önce oyun dosyalarına müdahale etmesi gerekir. Bununla da kalmayıp VAC korumalı sunuculara anlık olarak bağlanmanız gerekmekte.

Idle Master'i oyuna enjekte ediyor muyuz? Hayır. Kullanırken VAC korumalı sunuculara bağlanıyor muyuz? Hayır.

O zaman VAC yasaklanması alma ihtimaliniz yok. Bu dediğim bütün yazılımlar için geçerli. Eğer içiniz rahat edecekse VAC korumalı oyunları kara listeye alabilirsiniz, fakat gerek yok.

CS arkadayken Idle Master çalışması.

Böyle bir durumda Idle Master ve Idle Daddy en fazla VAC hatasına sebep olur. Cheat Engine de aynı şekilde. Eğer Cheat Engine oyuna enjekte edilmemiş, fakat arkada açık unutmuşsanız VAC hatası almanız muhtemel.

Son düzenleme:
Çözüm

Teşekkür ederim çok diğerlerine de aynı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı