Idle Master'a giriş yapamıyorum

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Bilgilerimi girip giriş yap dedikten sonra hiçbir şey olmuyor tıklıyorum tıklıyorum aynı, o çerez olayını falan denedim oldu fakat uygulamadan çıkınca yine hesap istedi ve yine giriş yapamadım sürekli böyle çerezlerden mi halledeceğim kökten çözümü yok mu bunun?

Hocam Steam achivment Manager deneyin biraz daha uğraştırır ama Steam'in açık olması yeterli (lyunları manuel olarak açmanız gerekiyor.)

Buradan yapabilirsiniz.

Idle Master güvenli mi ki? Güvenliyse deneyeyim.

Eskiden çok kullanıyordum ban yiyende görmedim duymadım.

Buradan yapabilirsiniz.

Hocam o yöntemi denedim ve oldu zaten fakat çık gir yapınca yine aynı hata oluyor, sürekli bu şekilde mi girmek zorundayım yoksa başka yolu var mı onu soruyorum.

İdle master güvenli mi ki? Güvenliyse deneyeyim.
İdle Master ve İdle Daddy programlarını çok uzun süre kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Oradan kart düşürülüyor mu sadece başarım kazanılıyor diye biliyordum.
Kartlar oyun açıksa düşüyor. SAM'de bir oyunu seçtiğinizde açık olarak gözüküyor yani düşürebilirsiniz. Ancak şahsen telefondan kullanılan Idle Daddy kullanmak daha iyi bir tercih.

Eskiden çok kullanıyordum ban yiyende görmedim duymadım.

Hocam o yöntemi denedim ve oldu zaten fakat çık gir yapınca yine aynı hata oluyor, sürekli bu şekilde mi girmek zorundayım yoksa başka yolu var mı onu soruyorum.

Hocam maalesef yok sanırım. Bende araştırdım mecbur çerezlerden yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı