Idle Master'da hangi oyunları kullanmamalıyız?

dehayz

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Ben Idle Master'ı çok uzun zaman önce kullanıyordum ve dün tekrar kullanmaya başladım. Piyasada bilinen birçok oyunu biliyorum Zup ve hentai serileri gibi fakat ben kendim oyun araştırıp kart fiyatlarıyla karşılaştırıp almaya bakıyorum. Ama hangi oyunlarda ban yerim veya hangi oyunları kullanmalıyım bilmiyorum. VAC yediren CS:GO tarzı oyunların kullanılmaması gerektiğini biliyorum ama az bilinen bazı oyunlar var ve kullanmalı mıyım? Bilmiyorum.
Örneğin şu oyuna göz atın kendisi 8,20 TL, 8 adet kartı var ve 4 kart düşmesi gerekiyor diye biliyorum. En düşük kartı 2 kartı 5,57 TL ve 6,18 TL 3. kart ise 15,48 TL.
Sizce almalı ve Idle Master ile kart düşürmeli miyim bu oyunda?

Oyun
Oyunun Kartları

VAC desteği olan oyunlarda kullanmaman daha iyi olur.

Kara Listem'de birçok oyun var zaten VAC desteği olan oyunlara da dikkat ediyorum onun dışındaki bütün oyunlarda kullanılabilir mi onu merak ediyorum.

Emin değilim ama sorun olmaz diye düşünüyorum.

Hocam bahsettiğiniz oyunun pazardaki kart sayısı az ve talep yok yani 8,20 TL verip sizin tahminen geriye alacağınız para 6-7 TL. Bu tür ticaretleri yaparken öncelikle pazardaki kart sayısına bakın bir günde kaç kez satılmış gibi araştırmalar yapın. Hent*i oyunları çok iyi kazandırıyor ve genelde kolay satılıyorlar. Idle Master kullanmanızda sorun yok ben uzun süreler kullandım hiçbir sorun yaşamadım VAC oyunlara dikkat etmeye çalışın.

Hocam bahsettiğiniz oyunun pazardaki kart sayısı az ve talep yok yani 8,20 TL verip sizin tahminen geriye alacağınız para 6-7 TL. Bu tür ticaretleri yaparken öncelikle pazardaki kart sayısına bakın bir günde kaç kez satılmış gibi araştırmalar yapın. Hent*i oyunları çok iyi kazandırıyor ve genelde kolay satılıyorlar. Idle Master kullanmanızda sorun yok ben uzun süreler kullandım hiçbir sorun yaşamadım VAC oyunlara dikkat etmeye çalışın.
Teşekkürler bu cevap önemliydi benim için.

Geri
Yukarı