Idle Master'dan kar edecek oyun nasıl bulunur?

289120

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Idle Master'dan kar edecek oyun nasıl bulunur?
Forumda paylaşılanlar da güzel oluyor fakat fiyat düşme gibi sıkıntıları oluyor ben oyunları nasıl arayabilirim? @dako121

Halihazırda CS:GO'nuz varsa hiç para harcamadan bunu yapabilirsiniz: Amacınız kar etmek ise CS:GO'dan kasa düşürmeye çalışmanızı öneririm eğer çok şanslıysanız 1000TL'ye bile kasa var bana 2 sene önce bravo kasası düşmüştü 600 TL'ye satmıştım o 600 TL'yi de 800 TL yaptım şu an üstüne bayağı da harcama yaptım 2 sene boyunca. Üstelik eskiden 3 kuruş olan kasalar şu an 10 TL civarlarında bu devirde en mantıklısı AFK bırakıp kasa düşürmeye çalışmak gibi duruyor. (haftada 2 adet kasa düşürme hakkına sahip oluyorsunuz.)

Bu önermem ayrı bir para kazanma taktiği Idle Master yapmanıza engel olacak bir durum değil.

Hocam oyun fiyatı 1 lira ise düşen kartlar en az kaç para olmalı?

0.45 ve üstü, mesela toplam 5 kart varsa oyunda siz 3 tane düşürebiliyorsunuz oyunun fiyatı 1.20TL, kartlarda 0.50 TL bazılar 0.60 bazılar 0.30 şansa göre 50-60 kuruş da kar edebilirsiniz 20-30 kuruş da bazen 10 kuruş da şansa göre değişiyor, eğer toplam 8 kart varsa oyunda size 4 kart düşecektir, toplam kart sayısının her zaman yarısı düşer, 5,7 gibi sayılarda ise yarısının 1 üst haline çevirilir mesele 5 de 2.5 kart düşmesi lazım ama 3 tane düşüyor, pazardaki kartların fiyatlarını ortalama bir şekilde toplayın ona göre kar veya zarar yapmadığınızı anlarsınız.

Geri
Yukarı