Çözüldü IDM 6.18 - Windows 8.1 Dil Paketi Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FDzeus

Hectopat
Yer
Aydın
Windows 8.1 yükledim terrrrrtemiz ve İngilizce şekilde, dil paketini de yaptım sorunsuz olarak.
Ancak yüklediğim iki programda IDM ve Camtasia'da i harfi y olarak gözüküyor. Diğerlerinde sorun yok ve bu iki program ingilizce olarak geldi kurulumdan sonra ben türkçe yaptım ayarlardan.
Sildim tekrar yükledim tr'den indirdim falan hiç bir şey olduğu yok. Yardım olursanız sevinirim...

8.1 Türkçe sürümü verilmişken İngilizce sürümünü kurup sonra Türkçe dil paketi eklemenin manası nedir.

Windows Dil paketini kaldırıp tekrardan yüklemen gerekecek.

Win 8'de mağazada uygulamayı göremiyordum.
İnternette ve MS sitesinden bulamadım. Sizden de rica ettim (https://www.technopat.net/forum/win...ici-resimleri-yanlis-yukluyor.html#post176540)
Ama yasak olduğunu öğrendim sonradan torrent falan paylaşmak.
Sonrasında piratebay'dan son sürümünü el değmemiş vs. buldum ama ingilizceydi seed oranı da yüksekti o yüzden...

Dil paketini yeniden yükleyin derken, önceki TR'yi siliyim mi yoksa tekrar önceki yüklediğim gibi yükleyim mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı