IDM alternatifi program önerisi

aynadakiadam

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Internet Download Manager gibi internet sitelerindeki videoyu indirebilen bir program önerebilir misiniz? Satın aldığım bir eğitim setini kütüphanede izlemek istiyorum ama kütüphane interneti çok zayıf olduğu için izlenmiyor evden indirip kütüphanede izlemek istiyorum. İdman ile indirirken şöyle bir hata ile karşılaştım:

1659467538160.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Internet Download Manager gibi internet sitelerindeki videoyu indirebilen bir program önerebilir misiniz? Satın aldığım bir eğitim setini kütüphanede izlemek istiyorum ama kütüphane interneti çok zayıf olduğu için izlenmiyor evden indirip kütüphanede izlemek istiyorum. İdman ile indirirken şöyle bir hata ile karşılaştım:

Eki Görüntüle 1472367

Free Download Manager var basit ve sade arayüze sahip. Fakat yine de bant genişliğini en iyi kullanan uygulama IDM'dir.

JDownloader yazılımı bu tarz işlerde kullanılabilir. Bir ara kullanmıştım fakat tam emin olamıyorum denemekte yarar var.

Eki Görüntüle 1472367
FDM kullanabilirsiniz. IDM'den daha hızlı ve daha fonksiyonel.

Deniyorum ama video değil html olarak indiriyor.
Eki Görüntüle 1472422
Muhtemelen sayfa tasarlanırken normal video tagi kullanılmamış. Chrome geliştirici araçlarıyla linkini bulup indirmeniz gerekiyor.

JDownloader yazılımı bu tarz işlerde kullanılabilir. Bir ara kullanmıştım fakat tam emin olamıyorum denemekte yarar var.
Yok bu da html falan indiriyor.

FDM kullanabilirsiniz. IDM'den daha hızlı ve daha fonksiyonel.

Muhtemelen sayfa tasarlanırken normal video tagi kullanılmamış. Chrome geliştirici araçlarıyla linkini bulup indirmeniz gerekiyor.
Nasıl yani geliştirici aracı ile linkini bulmalıyım?

Hocam, motrix'i deneyebilirsiniz. Tasarımını çok sevdiğim bir programdır kendisi.

Son düzenleme:
Hangi siteden indirme yapmaya çalışıyorsunuz? Bazı siteler videoları indirilip paylaşılamasın diye özel tedbirler alıyorlar. Bunu sadece indirme yöneticisi değiştirerek aşamayabilirsiniz. O siteye özgü indirme yöntemlerini araştırmanız gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı