IDM alternatifi program

acv

Megapat
Makaleler
1
Yer
Sehit Muhtar/Zambak Sok./Gumus Gerdan Apt./Beyoglu
Eagleget, Jdownloader gibi programları denedim fakat hiçbiri IDM gibi tek tuşla yakalama özelliğine sahip değil. Bu tek tuştan kastım "Bu videoyu IDM ile indir" butonu. Sırf bu buton yüzünden uzun zamandır korsan olarak kullanıyordum. Artık virüs tehlikesi veya başka bir sebepten dolayı değiştirmek istiyorum. Yakalama özelliği bunun kadar gelişmiş bir program bilen var mıdır?

malasef en iyi alternatif Jdownloader veya Eagleget diğer programlar ise pek verim alacağını sanmıyorum eğer popüler video barındırma sitelerinden video indirmek istersen chorme için eklentiler var veya dönüştürücü siteler olabiliyor onları tavsiye ederim

DVDVideoSoft'un YouTube Downloader adlı bir programı var. URL'yi yapıştırıp indiriyorsunuz.

Fakat bu sadece Youtube için geçerli.

Gerçi bu işi online yapan siteler de var.

IDM'nin sağlam bir alternatifi yok ne yazık ki.

EegleGet var dedim ya, IDM ne yapiyorsa aynisini yapiyor hatta fazlasini yapiyor.

EagleGet ile Odnoklassniki' den video yakalayamıyordum. URL' yi yapıştır, Sayfadaki bütün video dosyalarını arat, en yüksek kaliteyi seçip başlat, ohoo D:
IDM o buton ile hepsini 2 saniyeye indirgiyor.

Şu an masaüstünde bir program yok, eski dizüstünde var korsan IDM. Oradan indireceğim artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı