IDM düşük indirme hızı

Recep72

Decapat
Daha fazla  
Steam'de 20 mbit/s ile indirirken IDM'de 200-1000 KB arası indiriyor, bunun sebebi nedir?
Hız sınırlayıcı kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
IDM kalmış mı ya? Bir ara kullandım ama bozuldu diye bıraktıydım. Varsa düzgün bir link alabilir miyim?

Ben kullanabildiğim her zaman kullanıyorum. Bazı sitelerin serverleri yavaş olduğundan dosyayı çok yavaş indiriyor o yüzden IDM gayet kullanışlı.
Tesekkur ederim bilgiler icin. Ben vaktinde bir de bu tarz yazilimlardan virus girebiliyor diye bilgiler almistim belki de safsataydi bilemiyorum. Sizde antivirus programi varsa bir calistirir misiniz benim de icim rahat etsin, kullanayim

Teşekkür ederim bilgiler icin. Ben vaktinde bir de bu tarz yazilimlardan virus girebiliyor diye bilgiler almistim belki de safsataydi bilemiyorum. Sizde antivirus programi varsa bir calistirir misiniz benim de icim rahat etsin, kullanayim

Hocam şimdi çalıştırmıyorum fakat virüs girmesinin sebebi belki indirdiğiniz dosyalar olabilir çünkü ne hiç öyle bir söylenti duydum ne de böyle bir şeyle karşılaşmadım. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

@oguzunluerler1 kimse size bir yazılımda hiçbir zaman virüs olmayacağını garanti edemez. Önlem için sizin gereğini yapmanız, sürekli olarak program çalıştırmanız gerekiyor. Şu anlık IDM güvenli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…