İDM indirme hızı artmadı

Zeunix

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Daha az önce İDM indirdim (orjinal sitesinden) 30 günlük bir ücretsiz lisansdan bahsediyordu. Hoşuma gitti indireyim dedim fakat indirme hızım yine aynı hızda iniyordu. Biraz araştırdım bağlantı yerini 24 yaptım fakat hala 8 tane iniyor.
1671188172926.png

Kısacası 8den öteye gitmiyor. İDM hakkındaya girip lisans gelmiş mi diye baktım fakat orda da böyle birşeyle karşılaştım.
1671188273320.png

Satın al veyahut kayıt dediğimde ise direkt olarak siteye yönlendiriyor ve para ile aldırmaya çalışıyor 30 günlük nasıl alabilirim ücretsiz olarak?

Merhaba. Daha az önce IDM indirdim (orijinal sitesinden) 30 günlük bir ücretsiz lisansdan bahsediyordu. Hoşuma gitti indireyim dedim fakat indirme hızım yine aynı hızda iniyordu. Biraz araştırdım bağlantı yerini 24 yaptım fakat hala 8 tane iniyor.
Eki Görüntüle 1603999
Kısacası 8'den öteye gitmiyor. IDM hakkındaya girip lisans gelmiş mi diye baktım fakat orada da böyle bir şeyle karşılaştım.
Eki Görüntüle 1604000
Satın al veyahut kayıt dediğimde ise direkt olarak siteye yönlendiriyor ve para ile aldırmaya çalışıyor 30 günlük nasıl alabilirim ücretsiz olarak?

İndirme hızın artmaz zaten. Ücretsiz olarak tavsiye etmiyoruz.

Bende ücretli ömür boyu sürümü mevcut, gerçekten hız konusunda işimi görüyor internet tarayıcısından bir şey indirmeye kalktığım zaman havada kapıyor. Tarayıcıya göre çok daha hızlı indiriyor. Fakat ben indirme hızıyla ilgili hiçbir ayar yapmadım dümdüz kullanıyorum ve buna rağmen çok tatmin edici. Belki de ücretli versiyonu denemelisiniz. Ayrıca IDM'nin olayı indirirken parçalara ayırıp daha hızlı şekilde indirmek sonradan parçaları birleştirmek. Sizin olan internet hızınız neyse ona göre daha verimli kullanırsınız o kadar.

Hayır Google Drive'den bir şey indiriyorum.

Dostum oraya yazmışımki 30 günlük ücretsiz bir Pro sürümü veriyor. Ve lisans yeri hala boş olmamış yani. Anladın mı şimdi?

Pro sürümü vermiyor. Denemen amaçlı 30 gün boyunca uygulamayı deneyebilesin diye veriliyor bu 30 gün.

Ya ben anlatamadım ya da siz anlamadınız. Bakın normalde 2 megabayt hızda indiriyorum. IDM ile yine aynı hızda indiriyorum.

Dostum internetin kaç Mbps?

Merhaba. Daha az önce IDM indirdim (orijinal sitesinden) 30 günlük bir ücretsiz lisansdan bahsediyordu. Hoşuma gitti indireyim dedim fakat indirme hızım yine aynı hızda iniyordu. Biraz araştırdım bağlantı yerini 24 yaptım fakat hala 8 tane iniyor.
Eki Görüntüle 1603999
Kısacası 8'den öteye gitmiyor. IDM hakkındaya girip lisans gelmiş mi diye baktım fakat orada da böyle bir şeyle karşılaştım.
Eki Görüntüle 1604000

Senin internet hızın neyse IDM o hızda indirir deneme sürümü bile olsa kısıtlama yoktur IDM'de.

Eki Görüntüle 1603999
Eki Görüntüle 1604000
Satın al veyahut kayıt dediğimde ise direkt olarak siteye yönlendiriyor ve para ile aldırmaya çalışıyor 30 günlük nasıl alabilirim ?

Kardeş şu an zaten 30 günlük lisans kullanıyorsun beğenmiyorsan sil IDM hız artıracağım demiyor sana ayrı bağlantı noktalarından indiriyor eğer internetin zaten kablolu falansa hiçbir şey fark etmez. IDM zaten normalde ücretsiz değil Premium ve Free gibi bir şey yok sen şu an eğer 30 günlük lisans kullanmasaydın uygulama kayıt et derdi. İndirme yapamazdın.

Geri
Yukarı