IDM indirme çubuğu çıkmıyor

salih_gfb_1212

Hectopat
Merhaba forum üyeleri IDM yükleyip kurdum uzantısı da sorunsuz kuruldu. Fakat vıdeoların uzerındeki IDM cubugu cıkmıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayar > Yerel Disk (C) > Program Dosyaları (x86) > Internet Download Manager > IDMGCExt.crx dosyasını Chrome > Diğer Araçlar > Uzantılar kısmına sürükleyin ve onay verin.
Sonra IDM programına girin. İndirmeler > Seçenekler > Genel kısmında Google Chrome kutucuğunun işaretli olduğuna emin olun.

Bu bilgisayar > Yerel Disk (C) > Program Dosyaları (x86) > Internet Download Manager > IDMGCExt.crx dosyasını Chrome > Diğer Araçlar > Uzantılar kısmına sürükleyin ve onay verin.
Sonra IDM programına girin. İndirmeler > Seçenekler > Genel kısmında Google Chrome kutucuğunun işaretli olduğuna emin olun.

Denedim gene olmadı, aşagıya video yükledim sorunu anlamanız için şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı