IDM nedir?

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
İnternet Download Manager ne işe yarıyor? Ve ya bir zararı var mı? Bazıları internet indirme hızını 4 kata falan yükselttiğini falan söylüyor, bu doğru mu? Herhangi bir zararı var mı?

Chrome, Edge gibi tarayıcıların bazen indirme sorunları oluyor.
Chrome 1mb/s'de benim bilgisayarımda indirme gerçekleştirirken IDM 2mb/s indirme yapıyor. Bence tarayıcıların içine gömülü olan indirme yazılımlarından daha seri ve hızlı.
Microsoft Destek uzaktan bağlanıp bilgisayarımda onarım gerçekleştirmişti. Ek yazılımları IDM ile indirdiler, o zaman anladım kaliteli yazılım olduğunu.

İnternet downloan Manager dediğimiz bir uygulamadır Google'da indirme hızı kısıtlıdır fakat bu programla indirme hızınız sınırlı değildir crack olmadıkça sorun çıkıcağını sanmam.

İnternet maksimum indirme hızınızı değiştirmez sadece destekli web sitelerinde aynı anda birden fazla parçadan download yaptığı için hızınızı optimize eder. Ancak bazı siteler bandgenişliği problemi yaşamamak için download managerleri desteklemiyor.

Bunun dışında downloadlarınıza kaldığı yerden başlama özelliği ile indiririsiniz.

Bir nevi download yardımcısı. Ben kullanmadım hiç ihtiyacım olmadı. Çok büyük miktarda dosyayı, aynı anda indiriyorsan ve bunu çok sık yapıyorsan işine yarayabilir. Onun dışında bence gereksiz.

Herhangi zararı yoktur.

Chrome, Edge gibi tarayıcıların bazen indirme sorunları oluyor.
Chrome 1mb/s'de benim bilgisayarımda indirme gerçekleştirirken IDM 2mb/s indirme yapıyor. Bence tarayıcıların içine gömülü olan indirme yazılımlarından daha seri ve hızlı.
Microsoft destek uzaktan bağlanıp bilgisayarımda onarım gerçekleştirmişti. Ek yazılımları IDM ile indirdiler, o zaman anladım kaliteli yazılım olduğunu.

Galiba sadece Google ile alakalı. Xbox Game Pass'den oyun indirecektim fakat işe yaramıyor galiba. Bilgisayar aldım fakat hiçbir oyun oynayamamak beni çıldırtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı