IDM Trial_Reset dosyası virüslü mü?

En son ben denediğimde yapamamıştım. Bu arada ben regeditli olanı denedim virüs bulaşmadı. Ama bir yöntem varsa regeditten neyi değiştirdiğini görebiliyorsanız daha iyi olur.

İndirme linki burada, sayfanın altındaki download kısmında son sürüm indirebilirsiniz.

bende kullanıyorum bilgisayarda yeni kullanıcı oluştu. bundan olabileceğini düşünüyorum. tabi sizde teyit ederseniz iyi olur belki ben yanılıyorumdur. bahsettiğim kullanıcı fotosunu bırakıyorum
Screenshot_46.png

İndirme linki burada, sayfanın altındaki download kısmında son sürüm indirebilirsiniz.

hocam ben sizin attıgınız linkten değilde Release IDM trial reset v1.0.0 · J2TEAM/idm-trial-reset bu linkten indirdim virus varmıdır

hocam sizin attıgınız site ile bu zaten aynıymıs virus totalle tarattım bunun icinde 6 7 tane virus var

hocam sizin attıgınız link ile benim indirdigim yer tamamen aynı ancak 2 link arasındaki bir noktada github/dan sonraki kısımdaki J2TEAM yazısı Tamamen büyükken(J2TEAM) benim indirdigim sitedeki yazı ''J2TeaM'' seklinde acaba beenim indirdigim sitenin viruslu olma sansı varmı?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2023-06-10 013038.png
    Ek Açıklama 2023-06-10 013038.png
    5,2 KB · Görüntüleme: 153
  • Ek Açıklama 2023-06-10 013058.png
    Ek Açıklama 2023-06-10 013058.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:

Geri
Yukarı