İdolünüz kim ?

• Konuyu başlatan SeaLen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mete Erpek
Murat Engin Ekin
Afşar Tuna Aksen

Vladimir Putin, Lazar Angelov, Saian Sakulta Salkım.

How I Met Your Mother dizisinde ki Barney Stinson rolü herkesin idolüdür bu sayılmaz. :)

İdolüm Peter Jackson, yaptığı eserlere bayılıyorum. Takipçileri için hazırladığım eski bir konu: The Hobbit Kamera Arkası Hobbit 3'ün sinemasına 2 kere gittim. :) 3. kez gitmeyi düşünüyordum internete düşmüş birde bilgisayarda izleyeyim dedim. :) Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisini orijinal olarak DVD'lerini alacağım. Koleksiyonuma katar izlerim. :)
hdosjackson.jpg

Son düzenleme:
How I Met Your Mother dizisinde ki Barney Stinson rolü herkesin idolüdür bu sayılmaz. :)

İdolüm Peter Jackson, yaptığı eserlere bayılıyorum. Takipçileri için hazırladığım eski bir konu: The Hobbit Kamera Arkası Hobbit 3'ün sinemasına 2 kere gittim. :) 3. kez gitmeyi düşünüyordum internete düşmüş birde bilgisayarda izleyeyim dedim. :) Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisini orijinal olarak DVD'lerini alacağım. Koleksiyonuma katar izlerim. :)
Eki Görüntüle 42060

İdol olmayacak gibi değil ki ama adam :) O sayılmıyorsa ben de Karadayı dizinde ki "Savcı Turgut" tiplemesi derim hani şu sürekli "mamafi" diyen adam :D

En büyük idolüm Hz.Muhammed (s.a.v)
  • David Beckham
  • Logan Lerman
  • Benedict Cumberbatch(Sherlock)

@TpszTelevizyon İdolünü elime geçirirsem internette ne kadar yaratıcı işkence metodu varsa hepsini üzerinde uygularım. :) Güzelim Orta Dünyanın ve Silmarillion mitolojisinin sırf daha çok hasılat yapacak diye canına okudu.

Benim cevabım ise çok klasik olacak ama kesinlikle Mustafa Kemal Atatürk. Siyasi bir nedenden dolayı değil, zor durumlar altındaki duruşu, zekası ve kararlılığı nedeniyle. "Hiç durmamak üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar" - M. Kemal Atatürk

Hayali karakterlerden ise Galadriel'in abisi, Finrod Felagund derim. Sadece bilgelik ve merhametinden dolayı değil, Barahir'e ettiği bağlılık yeminini, sonunda katledileceğini bile bile tutmasından dolayı severim.

Son düzenleme:
@TpszTelevizyon İdolünü elime geçirirsem internette ne kadar yaratıcı işkence metodu varsa hepsini üzerinde uygularım. :) Güzelim Orta Dünyanın ve Silmarillion mitolojisinin sırf daha çok hasılat yapacak diye canına okudu.

Evet bu yönde bazı olumsuz eleştiriler hep oluyor. Hikayeyi iyi bilene lafım yok ama daha çok bilmeyenler yorum yapıyor ve kötülüyor. Şahsen ben çok beğendim. Sinemanın ortasında Legolas'ın düşen taşların üstünde koştuğu sahnede adam ''Yöh e**nin a**'' diye bir yorumda bulundu. Yorumdan çok böğürmeydi ama bu adam şimdi büyük ihtimal elf nedir, elf çevikliği nedir tüm bunları geçtim onların kulakları neden öyle diye düşünüyodur kesin, belli çünkü yaptığı yoruma baksana.

Bir örnek Harry Potter film serisini çok severim. Kitapların hepsini okudum. Filmde yer almayan çok öge ve olay gördüm. Kitapta Harry ve Voldemord'un final sahnesi çok daha iyiydi bana göre, filmde ki gibi diz üstünde asalarını birbirlerine doğrultmuyorlardı. Ama filmi beğenmedim mi beğendim, hem de çok beğendim. Zaten kitaba tamamen bağlı kalsalar her bölümü en az 3 saat olurdu. :) Yüzüklerin efendisinde de aynı şeyin olacağını düşünüyorum. Bu izlediklerimiz bir bakıma yönetmenin hayal dünyası oluyor. Ve ben çok beğendim. :)

Benim idolüm yokmuş onu fark ettim boşlukta hissediyorum şu an. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı