İdolunuz var mı, kim?

Belki herkese saçma gelecek ama Camille. (Bilmeyenler için LoL oyununda bir karakter.)
Sürekli olarak teknoloji ve bilimin önemini vurgulaması, yapacağı işi her zaman en verimli yoldan yapmaya çalışması (buna ben de çok uğraşıyorum), bir ideali olması ve onun peşinden gitmesi.
Kısaca kişilik ve felsefe bakımından neredeyse aynı kafadanız.
(Tabii ki de onun gibi bacakları bıçaktan olan bir suikastçı olmak istemiyorum.)

Abdullah Hacıgül.

Belki herkese saçma gelecek ama Camille. (Bilmeyenler için LoL oyununda bir karakter.)
Sürekli olarak teknoloji ve bilimin önemini vurgulaması, yapacağı işi her zaman en verimli yoldan yapmaya çalışması (buna ben de çok uğraşıyorum), bir ideali olması ve onun peşinden gitmesi.
Kısaca kişilik ve felsefe bakımından neredeyse aynı kafadanız.
(Tabii ki de onun gibi bacakları bıçaktan olan bir suikastçı olmak istemiyorum.)
Benimki de Yasuo o zaman kanka.

Çoğu kişinin fark etmese de örnek aldığı birileri vardır, peki ya sizin kim?

Benimki seth robinson :) tanınan birisi değil ancak tanınmayı kesinlikle hak ediyor.

Her yerde farklı idöllerim var.
Futbolda Ronaldo nazario, saygıda vardy (Çok saygılı adamdır kendisi.), tarihte ace yani benim tek idölüm yok.

Diğer konuya da yazdığım gibi:
Hazreti Kutsal Süper Kahraman Yüce Başbuğ Başkumandan İmam Mareşal Halife bin Süvari Ninja komando Samuray Kungfu Üstadı Kral İmparator Bordo Bereli Gazi BOOOOGDAN STANCUU!

Fatih Sultan Mehmed (II.Mehmed)

Geri
Yukarı