İdrar yolu enfeksiyonu

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Dün uzun süre hastanede geçirdim günümü ısrarla tahlil istediler fakat idrar yaparken çok zorlanıyorum. Yanma hissi oluyor. Tahliller verdim doktora da söylemiştim yapamadığımı zorlanarak yapabildim. Doktor idrar tahlilinde yüksek enfeksiyon olduğunu söyledi. Antibiyotik verdi, siz de yaşadınız mı bunu? Ne tavsiye verirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün uzun süre hastanede geçirdim günümü ısrarla tahlil istediler fakat idrar yaparken çok zorlanıyorum. Yanma hissi oluyor. Tahliller verdim doktora da söylemiştim yapamadığımı zorlanarak yapabildim. Doktor idrar tahlilinde yüksek enfeksiyon olduğunu söyledi. Antibiyotik verdi, siz de yaşadınız mı bunu? Ne tavsiye verirsiniz?

Gene de sevinmek lazım prostat hastalıgı yokmus en azından bir arkadaşım yaşadı vücüt direncin düşüyor ve tuvalete cok cıkma ve idrar yolunda yanma yaşıyormuş hijenine dikkat etmelisin bol bol ellerini yıkıyıp ilerdede böyle bir sorunla karşılaşmazsın diye düşünüyorum dostum ve kısırlığada neden olabilir bu inşallah o yollara gitmezsiniz düzelirsiniz geçmiş olsunlarımı iletiyorum.

Ben de yaşadım. Girdiğim havuzdan kapmışım, girmez olaydım :(

Doktorun verdiği antibiyotiği kullanacaksın, bol bol su içeceksin. Çok sancılı bir süreç, 1 hafta 10 güne kadar geçiyor. Geçmiş olsun. Kontrole gitmeyi unutma.

Birşey soracağım, idrarımdan çiğ balık kokusu geliyor. Bu normal bir durum mudur yoksa bir enfeksiyon belirtisi midir? İdrar yaparken herhangi bir yanma sorunuyla karşılaşmadım ancak kokuda bir gariplik olduğunu düşündüm.

Ben de yaşadım. Girdiğim havuzdan kapmışım, girmez olaydım :(

Doktorun verdiği antibiyotiği kullanacaksın, bol bol su içeceksin. Çok sancılı bir süreç, 1 hafta 10 güne kadar geçiyor. Geçmiş olsun. Kontrole gitmeyi unutma.

Her yapamadığında daha çok yanıyor gibi zorda olsa yapabiliyorum bir şekilde bol su içmeye daha çok özen göstereceğim doktorlarda söylemişti.

Geri
Yukarı