IEM kulaklık önerisi

Emirdd

Hectopat
Merhaba ben bilgisayarda FPS oyunları oynuyorum onun dışında müzik dinliyorum ve film izliyorum bana FPS IEM kulaklık önerebilir misiniz? Bir de fiyatını gerçekten hak edecekse 2000 TL'ye kadar fiyatını hak edebilecek kulaklık önerir misiniz? Şu an bende KZ zns Pro var.
Aklımdaki kulaklıklar şunlar:
Qoa gimlet: 2,049.00 TL
Linsoul 7Hz salnotes Zero: 1200 TL
Fanmusic truthear X crinacle Zero: 1670 TL
Moondrop chu-ıı: 750 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben bilgisayarda FPS oyunları oynuyorum onun dışında müzik dinliyorum ve film izliyorum bana FPS IEM kulaklık önerebilir misiniz? Bir de fiyatını gerçekten hak edecekse 2000 TL'ye kadar fiyatını hak edebilecek kulaklık önerir misiniz? Şu an bende KZ zns Pro var.
Aklımdaki kulaklıklar şunlar:
Qoa gimlet: 2,049.00 TL
Linsoul 7Hz salnotes Zero: 1200 TL
Fanmusic truthear X crinacle Zero: 1670 TL
Moondrop chu-ıı: 750 TL
Salnotes Zero ne olmuş ya öyle 350'ye almıştım ben. Salnotes'a verilmez o para. Kalanı alınabilirr bütçeye bağlı. Mümkünse Planar IEM alın ki bass ağırlıklı güzel bir FPS deneyimi sunsun. Ayrıca bence güzel bir ses kartı alabiliyorsanız ses kartı alın kulaklığa takılmayın. Kulaklık değiştirmek istersiniz, kulak içi değil de kulak üstü alayım dersiniz vs. ses kartınız olursa kulaklık değiştirmek sizi üzmez çünkü bütçeyi çok yüksek tutmanız gerekmez.

Salnotes Zero ne olmuş ya öyle 350'ye almıştım ben. Salnotes'a verilmez o para. Kalanı alınabilirr bütçeye bağlı. Mümkünse planar IEM alın ki bass ağırlıklı güzel bir FPS deneyimi sunsun. Ayrıca bence güzel bir ses kartı alabiliyorsanız ses kartı alın kulaklığa takılmayın. Kulaklık değiştirmek istersiniz, kulak içi değil de kulak üstü alayım dersiniz vs. ses kartınız olursa kulaklık değiştirmek sizi üzmez çünkü bütçeyi çok yüksek tutmanız gerekmez.

Kulak üstü olarak G733 kullanıyorum IEM kullanmak için bakıyorum şu an bir de mikrofon alacağım için param yetmez ses kartına.

Dostum, bilmiyor olabilirsin bir şey demiyorum ama vergi çıkmıyor. Shenzen'den alışveriş yapıp vergi ödemeyen onlarca insan var.
Son aldigim 4 kulaklikta da vergi odedim ben teslimatta degisen miktarlarda. Nisan 2022 Moondrop Chu, Kasim 2022 Truthear Zero, Subat 2023 Truthear Hola. Bunlar disinda 2023 Mayis'ta da arkadasim Tangzu Waner aldi. Hepsinde de teslimatta vergi vardi. Mayis ayindan bu yana degisen bir gumruk yasasi olduysa yada shenzenaudio tarafinda farkli bir uygulama geldiyse vs bilemem.

Vergi olsa bile yine iyi fiyat 60$ Truthear Zero icin bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı