IETS GT500 soğutucu almaya değer mi?

Fan sesi önemli değil benim için, kulaklık takarım işi bitiririm. Yeterki güzel soğutsun. Klavyede bile ısıyı bariz hissetmek beni rahatsız ediyor.

Şurada: Konu 'Iets GT500 inceleme' Iets GT500 inceleme

Ben de paylaşacağım demiştim ama unutmuşum, arkadaşın açtığı konuya bugün birkaç görsel yükleyeceğim.
Hocam siz hali hazırda bir kullanıcı olarak gt500 ile gt500 Stark turbo farkını söyleyebilir misiniz? Ben Amazondan türkçe baksamda pek fark göremedim rgb olması dışında. Aydınlatırsanız çok sevinirim ilk fırsatımda alacağım bir ürün kendisi.

Hocam siz hali hazırda bir kullanıcı olarak gt500 ile gt500 Stark turbo farkını söyleyebilir misiniz? Ben Amazondan türkçe baksamda pek fark göremedim rgb olması dışında. Aydınlatırsanız çok sevinirim ilk fırsatımda alacağım bir ürün kendisi.
Bende normal olan gt500 var, stark turbo değil ve rgb de yok. Bendekinin fan hızı 4200 devir. Stark turboda ise 5000 devir. Gördüğüm kadarıyla aradaki fark bu ikisinden ibaret. Eğer rgb ve fan devri sizin için çok fark ediyorsa stark turbo olan daha iyi tabii ama ben aradaki fiyat farkına değmediğini düşündüğüm için onu almadım. Ben normal olandan memnunum.

Bende normal olan gt500 var, stark turbo değil ve rgb de yok. Bendekinin fan hızı 4200 devir. Stark turboda ise 5000 devir. Gördüğüm kadarıyla aradaki fark bu ikisinden ibaret. Eğer rgb ve fan devri sizin için çok fark ediyorsa stark turbo olan daha iyi tabii ama ben aradaki fiyat farkına değmediğini düşündüğüm için onu almadım. Ben normal olandan memnunum.
Teşekkür ederim, normal versiyonunu almaya karar verdim sayenizde, rgb faktörünün hiçbir değeri yok 800 devir farkının fiyatına ve vericeği farkına da değiceğini düşünmüyorum.

Teşekkür ederim, normal versiyonunu almaya karar verdim sayenizde, RGB faktörünün hiçbir değeri yok 800 devir farkının fiyatına ve vericeği farkına da değiceğini düşünmüyorum.

Bendeki RGB versiyonlusu, almadan önce biraz araştırmıştım, sanırım RGB olmayan versiyonu yani 4200 devir olan sadece USB girişinden enerji alıyor, bendeki hem USB hem de normal adaptörle çalışıyor, yanılıyor da olabilirim. Normal versiyonu kullanan arkadaş varsa yorumlarda belirtsin. Onun haricinde dediğiniz gibi 5000 devir diğeri 4200 de çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı