Chipset soğutucusu almaya değer mi ?

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Geçenlerde bakınırken şöyle bir ürün gördüm VATAN COMPUTER - XIGMATEK - PORTER CN881 CHIPSET SO
Birde başka bir ürün vardı sanırım onu kaldırmışlar. Oda fanlı kırmızı siyah küçük dik dörtken şeklinde idi.
Ana kartım Msi 970A g46 modeli. Özellikle oyun oynarken çok ısınıyor. Kasamın içi fan dolu ama yinede eksik olmasın diyorum. Sizce bunu veya başka bir önereceğiniz soğutucu varsa satın almaya değer mi ? Test etmedim boşta 30 derecede çalışıyor olabilir ana kartım.

30 derece yüksek bir sıcaklık değil. Anakartım Asus crosshair v formula-z, benimki 27-29 arası geziniyor boştayken.
Linkde ki pasif soğutuculu ürüne de fan takılabiliyor.

30 derece yüksek bir sıcaklık değil. Anakartım Asus crosshair v formula-z, benimki 27-29 arası geziniyor boştayken.
Linkde ki pasif soğutuculu ürüne de fan takılabiliyor.

Fan takılabildiğini hiç fark etmemiştim :D Yarın vatan bilgisayara gidip elimle bir inceleyeyim ben bu ürünü. Bakır boru falan baya güzel görünüyor :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı