İfade bırakma yasağı aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
Bugün bu arkadaşın 2-3. Hepsiburada kargo konusuna Beğenmedim ifadesi attım. Beğenmedim ifadesi attım diye uyarı aldım. Bir ifadenin gerekli veya gereksiz olduğunu neye göre belirleniyor? Mesela moderatöre göre komik olmayan bir mesaja haha ifadesi atarsam uyarı verecek mi kendisi? :D

Geçende bir mesajımda "TW" yazmıştım moderatör "TV" diye düzeltip uyarı vermişti. Twitter'ı nasıl televizyon diye kısalttı anlamadım. Zaten artık pek umursamıyorum ama canım sıkıldı konu açayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir mesaja atılan ifadenin gerekli ya da gereksiz olduğuna o mesajdan çıkardığımız anlama göre karar veriyoruz. Siz mesajı beğenmemiş olabilirsiniz ancak mesajları kontrol ettiğimizde beğenme ya da beğenmeme algısı oluşturabilecek herhangi bir durum yok.

Üye oturduğu yeri ve bu bölgeye kargonun ne zaman gelebileceğini sormuş. Mesaja Beğenmedim ifadesi atmak için hiçbir gerekçe yok. Attığınız ifadelerden dolayı birden fazla kez raporlanmışsınız ve sonrasında bu uyarıya karar verilmiş.

Twitter kelimesini TW ile kısaltmak bir bakıma gereksiz. Sosyal üzerinde yer alan kelimelerin birden fazla anlamları bulunabilir ve özel isimlerin kısaltmaları bulunmadıkça kısaltma yapmak gereksiz olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı