Çözüldü Ifastnet Premium hosting

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rideo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Sitemi (Free and Unlimited Web Hosting with PHP and MySQL) infintyfree isimli ücretsiz bir hosting firması ile kullanıyorum. Aslında sitemi tecrübe kazanmak amacıyla kullanıyorum ama artık daha fazla içerik yüklemeye başlamak istiyorum. Dolayısıyla da ücretsiz hostingden kurtulmam lazım. Zira ücretsiz hosting veren kim olursa olsun bir yazı eklediğimde sitem bazen 24 saat, bazen 48 saat kapanıyor. Ben de ifastnet isimli bir siteden Premium hosting almayı düşünüyorum. Dünyada da çok kullanılan bir firma. Ancak kullanan, deneyimleyen veya başka firma öneren var mıdır diye sormak istedim. Bu linkten (Web Hosting, Domain Registration, Dedicated Server, VPS Server) ulaşacağınız sayfada görüldüğü üzere yıllık yaklaşık 45 veya 85 dolara değişik özelliklere sahip hosting alınabiliyor. Tecrübe eden veya başka bir firma bilen arkadaşların önerilerini okumak isterim.

Çözüm
Şu an için küçük çaplı ama ileride daha fazla kişi ekleyip daha fazla yazı olmasını istiyorum. Yani ileriye dönük bir şey.
Web sitelerinde ilerlemek hiç kolay değil dostum. İlerleyene kadar boşa para vermiş olursun. Normak bir paketle başla yetmediği yerde yeni bir pakete geç. Öbir türlü tutup tutmayacağı belli olmayan bir şey için çok para harcamış olursun.
Şu an için küçük çaplı ama ileride daha fazla kişi ekleyip daha fazla yazı olmasını istiyorum. Yani ileriye dönük bir şey.
Web sitelerinde ilerlemek hiç kolay değil dostum. İlerleyene kadar boşa para vermiş olursun. Normak bir paketle başla yetmediği yerde yeni bir pakete geç. Öbir türlü tutup tutmayacağı belli olmayan bir şey için çok para harcamış olursun.

Çözüm
Hosting konusunda Netinternet ve GüzelNet, site yurtdışı lokasyonda olacak ise Hostlab tavsiye ederim.

Bu fiyatlara digitaloceandan sunucu alabilirsin. En düşük fiyat ayda 5$. İşini rahatlıkla görür. İlerleyen günlerde genişleşmek çok kolay.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı