İflas Etmesini İstediğiniz Şirketler

E buyur işte. Ne güzel fanboy yok, harika giden bir konu diyordum ki... damladı birtanesi.
Bende konuya daha farklı bir akış katayım o halde. Xbox ve Playstation :eek:
Sebebi ise orijinal olarak satın aldığın bir oyuna Online oynamak için ayrıca para dökmenin gerekmesi. Tabi bu bilgim olmadığı halde yaptığım bir yorum, yanlışım varsa dinlerim.

Bende konuya daha farklı bir akış katayım o halde. Xbox ve Playstation :eek:
Sebebi ise orijinal olarak satın aldığın bir oyuna Online oynamak için ayrıca para dökmenin gerekmesi. Tabi bu bilgim olmadığı halde yaptığım bir yorum, yanlışım varsa dinlerim.
O zaman PC tekel olacak ve bahsettiğiniz tabloya dönüşecek.

Bir saniye arkadaşlar. Öyle hemen "fanboy" ibaresini damgalamak cidden hoş olmuyor. Bir marka söylüyoruz, fanboy oluyoruz :) Eğer burada bu kafadan düşünür iseniz o zaman herkes fanboy olmuş olur. Hemen açıklık getireyim. Ben Xbox'u konsolu için batsın istemiyorum. Rekabet iyidir. Biz oyun severler hangisi işimize gelirse veya hangisi daha iyiyse onu alırız. Tabiri caizse onlar yapar, biz yeriz. Ben onca GTA IV almış ama sırf bu GWFL yüzünden oyunu oynayamayan insan için batsın istiyorum. Daha çok bahsedilecek konu var ama bu kadarı yeter diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
HP'den bir daha bilgisayar alacağımı düşünmüyorum. HP Pavilion G6 2250st var. Bilgisayar ısınmayınca bayağı güzel çalışıyor ancak 1-2 saat sonra kendinizi havaalanında zannediyorsunuz. :D

İflas etmesini istiyorsan kullanmayarak iflas etmesine destek olabilirsin. Yalnız bilgisayara çıkan çoğu oyun windows üzerine çıkıyor bunu biliyorsun değil mi ?
Hayat oyun mu dostum ? Çoğu oyun başka sistemlere yazılsa windowstan daha iyi çalışır bunu herkes biliyor. Kullanmak zorunda olduğum bir şey diye kullanıyorum yoksa çok meraklısı değilim. Hani onu akıl edebiliyorum.
Sen oyun oyun oyun derken ben çok farklı şeylere bakıyorum.

İflas etmesini istiyorsan kullanmayarak iflas etmesine destek olabilirsin. Yalnız bilgisayara çıkan çoğu oyun windows üzerine çıkıyor bunu biliyorsun değil mi ?
"Oyunlar windowsa, çıkıyor". Anlıyorum. O kadar insan gerizekalı ki, MacBook alıyor ofislerine. Tüh oyun yok, satmaz batar bu şirket şimdi.

Geri
Yukarı