İflas Etmesini İstediğiniz Şirketler

Devamlı bozulan hassas bir cihaz Tansiyo aleti; 3 - 5 fazla olsun iyisi olsun çin malı olmasın diye 10 saat web'de araştırdım bimeksde buldum "ALMANYA" yazıyor alttada linki var şuanda baksan yine aynıdır... Bu ürünü almak için 50km yol gittim metrocity deki mağazaya ürün üstünde ne yazıyor? (made in prc) ****! , Ürünü mecburen almak zorunda kadım düşündüm bimeks gibi bi firma böyle kazık atıyosa merdiven aldında ne yapmasın diğer firmalar , genel e-posta adresine mesaj attım , cevap olarak en kısa zamanda sizinle iletişim kuracağız vs.. , Benim kötü oyum bimeksten yana arkadaşlar.

Not : "Artık en ünlü firmalar çinde yaptırılıyor" diyerek gereksiz savunma yapmayalım, ürün alırken dikkat edelim lütfen.

Tansiyon Aleti - En Uygun Fiyatlarla Bimeks'te!

Exper Türk markası destek olalım dedim tablet aldım stant'daki en iyi ürün diye övdüler... Önceki yorumumda ekte resme bakın tabletle çektim çin malı tablet olsa daha iyi çekerdi eminim...

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell. Paket fiyatlarından haberi olmayan onlarca yaşlımızı hala düşük çekim kalitesiyle kazıklıyor. Avea candır :) Vodafone'da iyi ama Turkcell'in kesinlikle iflas etmesini isterim. Çekim kalitesi+internet hızı berbat fiyatı ise kazık
Ben mobil veride speedtest yaptım 18.5 mbit çıktı eğer bu da yavaş ise bayağı siz mobilde bile 50 mbit alıyor olmalısınız. Şuanda ise 4g olmadığı için malesef bu düşüncem yanlış.

Şehir merkezinde 0,03 mbit'i,3g'nin çekmediğinin gördüm ya şimdi kim ne derse desin inanmam. Resimleride attım kardeşim yukardaki mesajlara bak. Turkcell çekmiyor işte bırakın şu fanboyluğu.

@Silinen üye çin malı çok güzel telefonlar da var. Ben beğeniyorum. Bizi Samsung'un elinden ve fiyatlarından onlar kurtaracak. Xiaomi, OnePlus gibi markalar çok başarılı. Keşke Türkiye'de de satılsalar. Herkes alır. Çünkü f/p oranı çok yüksek modelleri var.

Ülkemizdeki teknoloji şirketleri batmasın da, biraz kendilerine çeki düzen versinler. Ülkemizi dışarıdan böyle tanıyorlar. Eğer kendilerine çeki düzen vermeyeceklerse;
1_Casper
2_Exper
3_TTNET

Yeni konular

Geri
Yukarı